SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO на single page app

Здравейте,

Моля да ме извините, ако темата не е на правилното място или вече някой я е повдигал.

Искам да попитам има ли начин да се направи SPA приложение така че да не пречи на SEO оптимизацията? В момента всичката информация на сайта се зарежда през ajax, което го колкото знам Google няма как да прочете.
 
Google напоследък се справят много добре с обхождането на AJAX. Ако го направите с pushState() метода, тоест всяко съдържание да си има уникален URL адрес, предполагам няма да имате проблеми.
 
Това е много добра новина и сигурно ще се възползвам от тази възможност.
Можете ли да ми препоръчате добри материали за SEO, защото сега навлизам в тази област и не съм добре запознат?
 
Първо пробвай да направиш сайта за потребителите, без да се съобразяваш със SEO. Чак след това ако има проблеми, тоест не се индексират отделните страници, мисли как може да се оправи.
 

Горе