SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тайтъл ?

Windboy

New member
Здравейте,
имам един сайт в които всяка страница има еднакво заглавие (title) понеже е include header.php. Как мога да направя на всяка страница отделен тайтъл ?
 
Re: Тайтъл ?

ми трябва този header.php да го вади от базата данни на сайта ако е възможно, но с дадената от теб оскъдна информация надали може някой да ти помогне
 
Re: Тайтъл ?

ми трябва този header.php да го вади от базата данни на сайта ако е възможно, но с дадената от теб оскъдна информация надали може някой да ти помогне


Ами каква информация точно трябва да дам, мога да пусна кода ако е необходимо.
 
Re: Тайтъл ?

Всъщност сега като се разровичках видях, че всички страници са просто <div> </div> и се чудя дали изобщо е възможно да им се сложи тайтъл. Извинявам се за 2-та коментара един след друг.
 
Re: Тайтъл ?

Понякога трябва да се взимат решения от типа: "По-добре е да сменим системата, за да може тя да работи добре. Това ще спести главоболия за напред."
 
Re: Тайтъл ?

Преди да извикаш шаблона за хедъра правиш си една променлива, примерно $title="alabala";

И после include("header.php");

Като във файла си връщаш променливата на съответното място.
 
Re: Тайтъл ?

Преди да извикаш шаблона за хедъра правиш си една променлива, примерно $title="alabala";

И после include("header.php");

Като във файла си връщаш променливата на съответното място.

Проблема идва от това, че файла не вика шаблона хеадер а си е направо част от него или поне така мисля. В файловете изобщо няма include("header.php"); направо започват и свършват с <div> </div>
 

Горе