SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ново 20 от Фейсбук

diabolic.bg

The Old Wastelander
Днес ми се сервира нова дивотия във Фейсбук. Опитвам да добавя връзка в страницата на единия си сайт и получавам следното съобщение:
"Не е възможно да се публикува на Стената"
Съобщението не може да бъде записано на тази стена.
Опитвах и с други браузъри - все същото.
Някой има ли същия проблем и ако знаете как да го заобиколя, ще ви бъда благодарен.
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

Трябва да се логнеш като... страница ;)
Аз не съм имал никога логин като отделна страница. До вчера ми работеше като влизах в моя си профил и оттам на Още - Реклами и страници, след което избирам съответната страница.
Сега какво да ги правя, че ме писна на една идеална част от тялото от техните изменения... ;)
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

Благодаря, сега ще го видя. В краен случай и без петел (Фейсбук) ще се съмне... Така вчера зарязах Уха.нет - промениха интерфейса, затриха всички стари публикации, профили и на всичко отгоре въведоха още куп ограничения, сред които най-тъпото е по един линк от домейн дневно. Да го д***т!
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

"Настройки" -> "Използване на Фейсбук като страница" :)
Това го пробвах, но то подменя личния ми профил с една избрана страница и пак след това не ще да приеме публикацията. :eek:
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

Що ли ми се струва, че са ти баннали страницата
Ако можеш да ми изтъкнеш една сериозна причина, може и да си прав. Страницата не е пълна с някакви простотии и глупости, а дава информация на хората как да се изчистят от разни спайуери. За какво ще я баннат, защото пише и за два вируса във Фейсбук ли?
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

Не казвам нищо със сигурност, нито знам причината каква е ако си баннат.
Но симптома който описваш навежда на мисълта, че са ти орязали правата да публикуваш на стената на страницата.
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

Не казвам нищо със сигурност, нито знам причината каква е ако си баннат.
Но симптома който описваш навежда на мисълта, че са ти орязали правата да публикуваш на стената на страницата.
Трябва да са малоумни, за да орежат правата на единствения администратор на една страница. Мисля, че проблемът е свързан с промените, които правят в момента, ама ще видим в следващите дни как ще се държи.
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

след като ти харесах страницата нямах никакъв проблем да постна на стената и. така че явно причината е в теб :)
Аз също мога да поствам статус например. Не мога само връзки да добавя. Вчера можех.
 
Re: Ново 20 от Фейсбук

провери си настройките и правата. нямам такъв проблем на страниците си след промените
Настройките ми са такива, каквито са по дифолт. Не съм ги пипал, защото освен двете страници, почти нищо друго не пипам и не участвам в чатове и писане на всякакви глупости по стените. Нямам идея как може нещо да се смени само от вчера до днес.
Така е и на другата страница с вицовете.
 
Последно редактирано:

Горе