SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рекламна мрежа ads.mp3-bg.info

thefrmc

New member
Представям ви новата рекламна мрежа ads.mp3-bg.info . Може да рекламирате при нас с закупуване на импресии или кликове. Цената за клик е 0,05 стотинки, а за 1000 импресии 0,20 стотинки. Също така може да се възползвате от нашите промоции, които са валидни до 20.06.2011. Извинявам се за миналата тема непрофесионално подходих към нещата.
 
Re: Рекламна мрежа ads.mp3-bg.info

Защо да рекламирам при теб, а не във FaceBook? Цените за импресии там са почти 10 пъти по-малки, а за клик на 3 цента рекламите вървят сравнително добре. А и във FB мога да си използвам ваучер и ще ми стане още по-евтино.
 
Re: Рекламна мрежа ads.mp3-bg.info

Защо да рекламирам при теб, а не във FaceBook? Цените за импресии там са почти 10 пъти по-малки, а за клик на 3 цента рекламите вървят сравнително добре. А и във FB мога да си използвам ваучер и ще ми стане още по-евтино.
Ползвам съм FB за реклами, но не съм впечатлен от тях. Много е ниска кликаемостта при тях например от 1 милион импресии има няма 100 клика. А при нас за 16,17к импресии средно 100 клика се падат.
 
Последно редактирано:

Горе