SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Истински данни при регистрация на домейн?

Re: Истински данни при регистрация на домейн?

Слагате ли си истинските данни като регистрирате домейни?
На сателитките сигурно не, но на основните? :confused:

като си имаш едно на ум ползвай privacy protect
 
  • Like
Реакции: Alf
За: Истински данни при регистрация на домейн?

За: Истински данни при регистрация на домейн?

Благодаря BullBlogger, обаче там е голяма кашата и предпочитам да не ползвам аз лично
и се чудех останалите какво мислите по тоя въпрос...
 
Re: Истински данни при регистрация на домейн?

еми пиши тогава като собствени георги първанов, Дондуков 2 и просто се надявай, че от прессекретариата на президентството няма да поискат правата върху домейна (със същия успех може да се представяш за Радой Ралин, Асен Гагааузов или Бай Коста от кварталната бакалия. Изцяло е въпрос на шанс да се наложи да доказваш кой е собственик на домейна)
 
За: Истински данни при регистрация на домейн?

За: Истински данни при регистрация на домейн?

Докато ползвам privacy реалния собственик на домейна е компанията предлагащи услугата и това някак си не ми харесва никак...
 
За: Истински данни при регистрация на домейн?

За: Истински данни при регистрация на домейн?

Докато ползвам privacy реалния собственик на домейна е компанията предлагащи услугата и това някак си не ми харесва никак...

Като сложиш нереални, реалния кого мислиш, че е пак? Не съм сигурен точно, какво гласеше правилото на ICANN и не ми се рови сега (Поразрови се, имаш интерес), но определено бих те посъветвал да ползваш реалните си данни, а ако толкова искаш да се скриеш, решението е privacy protect.
 
  • Like
Реакции: Alf
За: Истински данни при регистрация на домейн?

За: Истински данни при регистрация на домейн?

Мда... изглежда няма друг вариант. Трябваше да попитам за всеки случай. Благодаря ви за отговорите.
 

Горе