SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

CloudFlare на Wordpress за България

web3

New member
Здравейте, някой ползвал ли е CloudFlare в Wordpress за Български сайт? За чужбина четох че давал много добри резултати но за България нищо не пише. Ако някой има опит, ще се радвам да сподели :)
 
Re: CloudFlare на Wordpress за България

и аз гледах че в Icn го предлагат, но не съм наясно това работи ли и за Wordpress или е само за статични страници ?
 
Re: CloudFlare на Wordpress за България

ICN са го интегрирали в cPanel-a и предполагам може да се ползва за всички сайтове, статията им може да се види на CloudFlare | Блогът на ICN.Bg . При WP има плъгини за работа с CloudFlare. За другите сайтове ... би трябвало да работи с всичко.
 
Re: CloudFlare на Wordpress за България

CloudFlare може да се използва от всеки, който има уеб сайт и собствен домейн, независимо дали е статичен сайта или е изграден на платформа. Настройките на уебсайтове отнемат по-малко от 5 минути. Добавяне на вашия уеб сайт изисква само една проста промяна на настройките на вашия домейн DNS.
 
За: CloudFlare на Wordpress за България

За: CloudFlare на Wordpress за България

Аз го използвам на блога си и за всички клиентски сайтове в компанията, за която работя - бройката не мога да я разкрия, но са много :) До момента не съм срещал проблеми, нито е имало оплаквания от клиенти. Да допълня нещо важно - ползваме платената версия на услугата, така че не мога да ви кажа дали има файда от безплатната...

В заключение - пробвайте, не виждам по какъв начин би навредило.
 
Re: За: CloudFlare на Wordpress за България

Re: За: CloudFlare на Wordpress за България

Аз го използвам на блога си и за всички клиентски сайтове в компанията...
Може ли да споделиш какви плюсове има реално от услугата.
След като се сменят DNS-ите сайта дали няма да загуби някои от позициите си в Google, тъй като сега е на български хостинг?
 
За: Re: За: CloudFlare на Wordpress за България

За: Re: За: CloudFlare на Wordpress за България

Може ли да споделиш какви плюсове има реално от услугата.
След като се сменят DNS-ите сайта дали няма да загуби някои от позициите си в Google, тъй като сега е на български хостинг?

Дори и безплатната версия има своите плюсове. Приложих това върху сайт, който се хоства в България. Зареждането на страниците отнема по-малко време, а позициите в Google не се промениха. Пробвай смело, няма какво да загубиш :)
 
Re: CloudFlare на Wordpress за България

Jump.BG отдавна го имат интегрирано с cPanel-a им , Безплатен CDN хостинг .

Ползвал съм го и е много полезно за генерално образоване на типа посещения които един сайт има, както и защита от "ламерските" начини да се правят опити за нещо неприятно на сайт, да не говорим че сайта и съдържанието му се mirror-ва на тяхните един тон сървъри и се отваря от локация която е най-близка за IP адреса който посешава сайта , само по себе си е уникална услуга.

Честно казано се очудвам как има толкова ползотворна за глобалният уеб мастер услуга, и го препоръчвам за всички потребители на Wordpress, както и на други CMS-и разбира се, просто да има как да се интегрира.
 

Горе