SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Закъснение на GWT

pamir

New member
Здравейте, имате ли представа долу-горе с какво закъснение GWT показва входящите линкове? Не виждам домейни на линкове, които гугъл ги е индексирал преди повече от седмица. И има ли връзка на това закъснение с влиянието на линка върху класирането на сайта?
 
За: Закъснение на GWT

За: Закъснение на GWT

Доста се бави, не му обръщай внимание. Няма връзка с влиянието на линка, просто му трябва известно време, за да покаже инфото. На мен още ми показва линкове, които ги няма от 6 месеца.
 
За: Закъснение на GWT

За: Закъснение на GWT

Доста се бави, не му обръщай внимание. Няма връзка с влиянието на линка, просто му трябва известно време, за да покаже инфото. На мен още ми показва линкове, които ги няма от 6 месеца.

А имаш ли наблюдения съвсем приблизително след колко време даден беклинк повлиява на SERP-а?
 
За: Закъснение на GWT

За: Закъснение на GWT

А имаш ли наблюдения съвсем приблизително след колко време даден беклинк повлиява на SERP-а?
Зависи какъв е беклинка. Ако е от ПР0 сайт на 2 седмици нищо няма да повлияе. Ако е от някой авторитетен сайт веднага като го индексира.
 

Горе