SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

рекламиране чрез sms

Federal

New member
Търся смс банер реклама на ротация или за определен брой дни. Отказвам предложения за импресии или от потребители, които имат няколко мнения във форума. Няма да ги отчета въобще!
В случай, че имате такава услуга на ваши сайтове, може да дадете предложенията си тук.
 
За: рекламиране чрез sms

За: рекламиране чрез sms

По принцип нямам представа, какви не предпочитам. Нека преценя на момента.
 
Re: рекламиране чрез sms

Търся смс банер реклама на ротация или за определен брой дни. Отказвам предложения за импресии или от потребители, които имат няколко мнения във форума. Няма да ги отчета въобще!
В случай, че имате такава услуга на ваши сайтове, може да дадете предложенията си тук.

Какво точно търсиш - плащане на кликове някъде с СМС от теб ли? Не разбрах точно.
 
За: рекламиране чрез sms

За: рекламиране чрез sms

Възможност да кача банер и да платя, чрез смс.
 
Re: За: рекламиране чрез sms

Re: За: рекламиране чрез sms

Здравей, тук - fenk.biz/hot.php има предложение за sms реклама, но за жалост е само текстова. Ако имаш въпрос потърси ме тук или на ЛС.

Поздрави!
 
Последно редактирано от модератор:
За: рекламиране чрез sms

За: рекламиране чрез sms

Здравейте, смс реклама за линк не ме интересува. Горе съм написал, че търся за банер реклама! Ако има потребител от форума с подобна услуга, предпочитам на такъв да платя.
 
За: рекламиране чрез sms

За: рекламиране чрез sms

Отказвам предложения за импресии или от потребители, които имат няколко мнения във форума. Няма да ги отчета въобще!
Не че нещо, ама съм забелязал, че и в България хората, които предимно четат, са по-напред от тези, които предимно пишат.
Възможност да кача банер и да платя, чрез смс.
Тези, които предимно четат, едва ли имат разценки за банер на sms-цена. За сравнение, купуваш банер чрез sms за 4,80 (с ДДС), издателят ще вземе 2 лева (без данъците). За 2 лева колко импресии (или клика) очакваш?
 
За: рекламиране чрез sms

За: рекламиране чрез sms

6 пъти по 2 са 12 лв за един месец. Защо да не ги дам на някой, който иска да ги вземе? Плюс това sms рекламата има няколко плюса, пред абонаментната. Ако получавам посещения, ще я продължа, ако сайта е слаб от към потребители мога да се откажа. Не ме ангажират с epay, paypal и банкови преводи. Пускам sms и не чакам 6 часа , някой отсреща да ми добавя банера, а тръгва веднага. Мога да сменям банери и да си избирам сам, без някой да ми поставя допълнителни условия.
За 2 лв не знам колко клика ще получа, но не знам и такъв, който и за 50 лв може да гарантира кликове освен, ако сам не ги прави.

Ама превръщате ми темата в някакви пазарлъци! Ако има желаещ, нека ми пише.
 

Горе