SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам affiliate програма на bet365

nico123

New member
Офертата е за сериозни хора понеже за последната година съм изкарал от нея 4 000 лева и няма да продам за по малко от 10 000.

Очаквам предложения.
Лек ден и успехи.
 
За: Продавам affiliate програма на bet365

За: Продавам affiliate програма на bet365

искаш да кажеш че си продаваш афф рег при букмейкара със всички поставени кодове по сайтовете, а сайтовете кои са и дали ще си останат кодовете там
 
За: Продавам affiliate програма на bet365

За: Продавам affiliate програма на bet365

Колко от съществуващите играчи са активни? Цената ми се струва завишена, ако случая е 4,000лв на година, тъй като с течение на времето част от играчите са станали неактивни и вероятно никога няма да се завърнат. Като цяло дай малко повече инфо - има ли линкове с твоите реф. кодове в мрежата и т.н.
 
За: Продавам affiliate програма на bet365

За: Продавам affiliate програма на bet365

Цената винаги може да се корегира. За сега имам няколко предложения. Което е най-добро ще спечели. Някой ако се интересува и иска повече инфо на пише на личен.
 

Горе