SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Финансиране на доходоносен бизнес

inrabotaa

New member
Здравейте,
Имам идея за бизнес в сферата на дистрибуцията.
Става въпрос за надомна работа.
Доста се разрових и установих, че в момента в България няма такава възможност за надомна работа а в други страни тя се радва на огромен интерес и много хора са я превърнали тази възможност за основен техен доход.
Обсъдих идеята си с мои приятели икономисти и счетоводители, те я харесаха и казаха, че има перспектива. Създадох интернет платформата която е нужна и инвестирах в нея.
За момента мога да споделя, че има интерес от страна на потребителите търсещи надомна работа.
Смятам, че стигнах етапа в който е нужна финансова инжекция на проекта за да се увелича потребителите и възможностите за надомна работа.
Така като съм студент и не мога да инвестирам в проекта ми се надявам тук да намеря човек, който иска да започне доходоносен бизнес и има първоначален капитал или просто човек които иска и има желание да инвестира и в други сфери.
За момента смятам да запазя същността на проекта така като те първа потръгва и точно на този етап нямам нужда от конкуренция.
За контакти с мен;
Email: inrabotaa@abv.bg
Skype: inrabotaa
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Здравейте,
Имам идея за бизнес в сферата на дистрибуцията.
Става въпрос за надомна работа.
Доста се разрових и установих, че в момента в България няма такава възможност за надомна работа а в други страни тя се радва на огромен интерес и много хора са я превърнали тази възможност за основен техен доход.
Обсъдих идеята си с мои приятели икономисти и счетоводители, те я харесаха и казаха, че има перспектива. Създадох интернет платформата която е нужна и инвестирах в нея.
За момента мога да споделя, че има интерес от страна на потребителите търсещи надомна работа.
Смятам, че стигнах етапа в който е нужна финансова инжекция на проекта за да се увелича потребителите и възможностите за надомна работа.
Така като съм студент и не мога да инвестирам в проекта ми се надявам тук да намеря човек, който иска да започне доходоносен бизнес и има първоначален капитал или просто човек които иска и има желание да инвестира и в други сфери.
За момента смятам да запазя същността на проекта така като те първа потръгва и точно на този етап нямам нужда от конкуренция.
За контакти с мен;
Email: inrabotaa@abv.bg
Skype: inrabotaa
ok, имам интерес:
- колко е инвестицията, която търсиш?
- за какъв период от време?
- срещу колко процента от проекта.
- бизнес план имаш ли? Да го видя.
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Те тия с надомната работа май ги даваха по господарите.
Но както пита azsym - Бизнес план??
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Здравей,
радвам се, че проявяваш интерес.
Кажи си само електроната поща и до 1 ден ще ти изпратя докомент с пълното описание на проекта.

Е дай го тука де, защо трябва само един да се възползва от мега далаверата?
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Благодаря на всички които отделиха от времето си да напишат отговор в темата.
1. Незнам каква надомна работа са давали в „Господари на Ефира“ аз лично не ги гледам а и смятам, че не е коректно да поставяш заради един случай, цяла сфера под общ знаменател. ТОВА Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ
2. the social network не съм гледал, но признавам, че събуди интерес в мен и обещавам при първа възможност да отделя нужното време да го гледам.
3. А дали ще се задържа дълго не знам но съм длъжен да опитам.
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

3. А дали ще се задържа дълго не знам но съм длъжен да опитам.

Я кажи, кои са ти счетоводителите, които ти ползват услугите, за да кажем на съфорумците да не ходят при тях!!!
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Погрешно си разбрал !
Не карам никой да ходи при когото и да е!
А и не съм тук за да си губя времето в безсмислени спорове, ако ти си за това тук ти пожелавам успех но не си отцепил човека с който да го правиш.

Я кажи, кои са ти счетоводителите, които ти ползват услугите, за да кажем на съфорумците да не ходят при тях!!!
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Погрешно си разбрал !
Не карам никой да ходи при когото и да е!
А и не съм тук за да си губя времето в безсмислени спорове, ако ти си за това тук ти пожелавам успех но не си отцепил човека с който да го правиш.
Никакви спорове няма. Кажи кои са тези счетоводители, които работят с теб. Нали е голяма далавера и много престижно? Значи няма от какво да притесняваш.
Ако не ги кажеш, значи просто лъжеш и такива няма.
Ако пък ги кажеш, евала. Това, че аз ще препоръчам всеки на нормален човек да не работи с тези хора е съвсем друга тема.
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Иво, нищо лично, но как от всяка тема в която има някакъв фокус и посока, все намираш с какво да я вкараш в друга посока? Не можеш да се фокусираш върху казуса, дискусията и пряко свързаните с тях ВАЖНИ неща ли!? Този начин на водене на "диалог" предимство ли е това, проблем ли е!?
Остави го на мира човека. Ок, идеята може и да не ти харесва, на някой друг може и да му хареса и да инвестира в нея.
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Ако някой реши да дава на непознатия пари, после да не идва тук да реве, ако нещатая се окен'зат. Не съм дознател да разследвам всяка "далавера", която се пусне наоколо дали е измама.

Само приятелско предупреждение. ;)
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Всъщност, тайна ли е все още бизнес-идеята на inrabotaa.Питам от чисто любопитство.


inrabotaa Внимавай,че тук новобранците ги дерат живи:),както впрочем се и убеди сам:).
 
Re: Финансиране на доходоносен бизнес

Всъщност от цялата тема има 2-3 поста свързани с нея, всичко друго е спам, но някои хора искат да са активни във всяка тема.:rolleyes:
 

Горе