SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

{ SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

KALOS

New member
-------------------------------- СЕО --------------------------------

----------ДО БЕЗКРАЙ----------



6 МЕСТА СПЕЦИАЛНО ЗА SearchEngines.BG




През последните месеци се сблъскахме с масираната анти-СЕО кампания на Google, чиято цел е всячески
да ликвидира възможността за СЕоптимизиране на сайтовете и доброто им класиране в резултатите от търсенето
чрез ненатурален линкбилдинг.
По същността си такъв е ВСЕКИ линкбилдинг, който се осъществява целенасочено от Вас, или от друг по заявка.
Като такъв Google разбира:
- всеки внезапен линк-бласт /внезапно изсипване на многобройни линкове към сайта/
- използването на еднообразни ресурси на линкове /напр. блог коментари/
- използването на еднообразни ключови фрази за носител на линковете
- насоченост на линковете преимуществено към основната страница на таргетираният сайт
- добиването на линкове от едни и същи IP малобройни адреси




За да се преборим с тези алгоритми е нужен:
- ежедневен труд, вместо спорадично изсипване на линкове накуп
- достъп до автоматизирани инструменти за постване в многобройни платформи, или още по- ожесточен ръчен труд
- прецизна премереност на използваните линкове
- прецизност и внимание при насочването на линковете
- многобройни прокси-та
....
....ежедневен къртовски труд, съпроводен с огромно внимание и математическа изпипаност....
и в крайна сметка неизбежният въпрос: нима си заслужава усилията??
На това място Google е постигнал целта си, тъй като в повечето случаи отговорът е НЕ, не си заслужава,
нека просто използвам AdWords - та бюджетът и времето, което отделям за СЕО са дори по-големи..


Така че: МЪРТВО ЛИ Е СЕО?

НЕ!

В отговор на предизвикателството Ви предлагам СЕО инфинити -
абонаментна СЕО линкбилдинг услуга, която предлага
постепенно, ежедневно, разпределено оптимално добавяне на линкове към Вашият сайт..

seoinfinity.jpg






Ще получавате в продължение на един месец:

-десетки до стотици регистрации в уеб директории
-десетки до стотици публикувани статии в артикъл директории
-десетки до стотици социални отметки
десетки до стотици профили
-стотици до хиляди блог коментари
-десетки пдф документи, качени в сайтовете за споделяне на документи
-многобройни линкове към изброените по- горе обекти /3д тиер линкове/​

-всички от множество различни IP адреси
-публикуване само в релевантни страници​

линкове към Вашият сайт ден след ден

По подразбиране директните линкове към сайта ще идват само от сайтове, чийто ПР /на основната страница/ е 3+
По подразбиране директните линкове ще се публикуват само на страници с максимум 60 изходящи линка
По подразбиране анчорите ще бъдат разпределени както следва:
20% основна ключова дума
20% ***** (напр. www.moyatsait.com)
30% сходни кл. думи
30% общи ключови думи /кликни тук, прочети още, уебсайт и т.н./
Вие можете да заявите друго, ако следвате олд-стайл, или друга тактика.



КОЛКО БИ СТРУВАЛА ПОДОБНА УСЛУГА? $100? $200?
НЕ! За Декември,
услугата ще е на стойност
$25
------

------
SearchEngines.BG

свободните места за Декември !

са 6
------
не мога да гарантирам, че за Януари ще има свободни позиции,
но ако има такива, за тях стойността ще бъде $30


Абонатите от Декември ще запазят стойността от $25 Lifetime,
или докато прекратят услугата

------

Кратък обзор след края на първите две седмици от Ърлибърд проекта през ноември:
Контролен сайт, по който не се върши НИЩО ДРУГО /вкл. не се публикува НИЩО/
резултатите
:

В началото /2.11/ -
tcl-11-2.jpg


След две седмици /16.11/
tcl-11-15.jpg


След три седмици /24.11/
tcl-24.jpg

Таргетираните кл.думи са с от 600 до 4000 месечни търсения.
Тъй като не мога да следя всички сайтове, ще се радвам останалите участници в проекта да споделят своите резултати!




ЗАПИСВАНИЯ ДО 00:00 НА 30-ТИ НОЕМВРИ - В ТЕМАТА, ИЛИ НА ЛС



faq.png


Ще се класира ли сайтът ми на първа позиция, вследствие на ежедневното добавяне на релевантни линкове от сайтове с висок ПР?
Възможно е, но конкретният резултат е трудно предвидим и зависи от неща като:
-вашата онпейдж оптимизиция
-вашите конкуренти
-конкрентата ниша
Никой не би могъл да определи със сигурност резултата, но със сигурност той ще бъде ясно изразен!

Ще получа ли отчет за създадените линкове?

Да, в края на месеца ще получите подробен отчет за изградените беклинкове.

Може ли дRректните линкове към сайта ми да са от сайтове с още по- висок ПР, например само с ПР5+
Може да го заявите, но в този случай те ще бъдат драстично по- малко.

Може ли аз да предоставя статиите за директориите за статии, описанията за уеб директориите и т.н.?
Да, но не е необходимо. Конкретно за директориите за статии е добре да предоставите уникална статия.

Приложимо ли е за адюлт сайтове?
Не. Услугата не се предлага за адюлт, свързани с фармакологични продукти сайтове и сходни.
 
За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Много съм доволен от услугата, която пусна!
Препоръчвам на всички колеги, които се двоумят да се включат.
Моя сайт е изцяло БГ и към момента всички кл.думи съм на първа страница :)

Поздрави
 
За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

И аз искам..работил съм с Калоян:)) много точен. Пиши на лично да се разберем за кои сайтове да се възползвам. Поздрави
 
За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Привет,

имам един въпрос.

Чрез услугата, която предлагаш - има ли риск от наказание тип пингвин или панда?

Поздрави
 
Re: За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Re: За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Привет,

имам един въпрос.

Чрез услугата, която предлагаш - има ли риск от наказание тип пингвин или панда?

Поздрави

Първо се извинявам за закъснелият отговор, но явно съм пропуснал да се абонирам за темата...
Принципът на осъществяване на услугата е да минимизира всеки риск от Пингвина, чрез:
-постоянство и равномерност на добиваните линкове /вместо внезапен събмит/
-разнообразие на ресурсите /линкове се добиват от стотици платформи/
-максимална релевантност /търсим сайтове, съдържащи таргетираните кл.думи/
-разнообразие на линкваните цели /краулвам целия сайт и разпределям линковете към всички страници от първо ниво - публикации, страници, архиви/
-прецизно разпределяне на анчорите /20% основна ключова дума ; 20% нейкед (напр. www.moyatsait.com) ; 30% сходни кл. думи ; 30% общи ключови думи /кликни тук, прочети още, уебсайт и т.н./ - може да дадете и друго разпределение.
- набляга се на дуфолоу линковете

По тази причина смятам, че услугата е напълно безопасна спрямо Пингвините.
Пост-пингвин Пандата касае основно качеството на съдържанието на сайта и някой променливи от поведението на посетителите, така че няма особено отношение към услугата.
 
За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Мога ли все още да се включа за декември?
 
Re: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга



АПРИЛ 2013

ЦЕНА ЗА ЕДИН МЕСЕЦ - $30

infinnn.PNG



СВОБОДНИТЕ МЕСТА ЗА АПРИЛ - 5


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!
 
За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Изглежда много добре офертата, но аз имам 2 въпроса
1) ако се плати за година всеки месец ще се получава отчет със свършрната работа нали?
2) ще има ли намаление на цената ако се вземе годишния план за повече от един сайт?
 
За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Можеш ли да покажеш повече резултати от твоята услуга? Нещо от последните 1-2 месеца около ъпдейтите :) Мисля, че би било интересно да се види колко е устойчива услугата на ъпдейти?
 
Re: За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Re: За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Изглежда много добре офертата, но аз имам 2 въпроса
1) ако се плати за година всеки месец ще се получава отчет със свършрната работа нали?
2) ще има ли намаление на цената ако се вземе годишния план за повече от един сайт?

✔ Да, разбира се, отчет ще се получава всеки месец, а ПО ВСЯКО ВРЕМЕ може да поискате извънреден отчет и ще го получите веднага.
✔ Готов съм да направя и такава отстъпка, но процентът няма да е много голям, предвид че вече е в сила максималната отстъпка.
 
Re: За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Re: За: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Можеш ли да покажеш повече резултати от твоята услуга? Нещо от последните 1-2 месеца около ъпдейтите :) Мисля, че би било интересно да се види колко е устойчива услугата на ъпдейти?

Експерименталният сайт, чийто резултати са споделени в началото, се движи напред вече повече от 6 месеца, като е заел пъви позиции по ключови думи от диапазона 1200-6000 месечни търсения, устоява успешно на всички ъпдейти ЕДИНСТВЕНО чрез инифинити и това, което се променя е единствено добавянето на нови ключови думи /вече гоня около 50/ БЕЗ ДОБАВЯНЕТО нито на НОВО СЪДЪРЖАНИЕ, нито на какъвто и да било външен сео източник или ОНПЕЙДЖ РЕДАКЦИИ.


tlc1703.jpg
 
Re: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

и аз се интересувам

как се пускат линковете - ръчно, автоматично, полу - автоматично ?

Линковете се пускат автоматично, фините настройки като разпределяне на броя анчори, дрийп фийд /линкове дневно/ и т.н. се оформят ръчно.
Тук мога да вмъкна и едно развенчаване на мита за т.нар. ръчен събмит. Аз бих оценил и предпочел ръчно изработената цигулка, но никога не бих препоръчал ръчен линкбилдинг:

- да се осигури необходимото разнообразие от човек е изключително трудно, а да се осигури точно разпределение - практически невъзможно.
- ръчната смяна на прокси на браузърза е времеемка задача и бих бил искрено изненадан някой да го прави за всеки събмит. Сиреч - всичките линкове ще идват от ..едно и също IP..
- постепенно вкарване за удължен период от време /седмица, месец/ - звучи абсурдно. /Днес ще пусна на ваньо три линка, чакай да си отбележа докъде съм стигнал; на ники - четири; на ..../

Ръчният събмит прочее, е мечешка услуга, парадоксът е, че по аналогия с друг вид изработки продължава да се цени и струва повече, отколкото прецизираният, софтуерен такъв.
 
Re: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга



ИНФИНИТИ

някой резултати от Април:

ex1.jpg


ex2.jpg


ex3.jpg


ex4.jpg


ex5.jpg



СВОБОДНИ МЕСТА ЗА МАЙ - 4


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!


 

Горе