SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлага: Който търси къде да рекламира сайта си...

uriel

New member
Здравейте, нов съм в този форум. Попаднах на него и реших да напиша тук първия си коментар. Аз съм рекламен агент и в момента са ме наели да търся сайтове, които искат да рекламират продукцията си в друг по-голям сайт. Става въпрос за торент тракер. Статистиката на тракера е следната:

Има качени над 10 000 торента, в момента са регистрирани над 70 000 потребители, статистиката показва, че на ден има около 100 новорегистирани. Човекопотокът варира от 3000 до 4000 на ден. Над 45 000 имресии и с всеки изминал ден се покачват. Не искам да споменавам сайтът, за да не се сметне за директна реклама, не е коректно. Затова, ако проявявате интерес, може да ми пишете на лично съобщение с вашите въпроси.
 
За: Предлага: Който търси къде да рекламира сайта си...

За: Предлага: Който търси къде да рекламира сайта си...

може ли цената и сайта
 
За: Предлага: Който търси къде да рекламира сайта си...

За: Предлага: Който търси къде да рекламира сайта си...

След позволение от екипа, ще напиша кой е сайтът: AVETorrents :: Начало
Цените може да ги погледнете от този линк: AVETorrents :: Реклама - като вие сами може да видите кои места са свободни в момента.
 

Горе