SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Програма за конвертиране

Re: Програма за конвертиране

пишеш, то е ясно че пишеш и пробвах над 10 но всичките са платени и или имат надпис или искат пари за да го теглиш, иначе нямаше да занимавам хората с мойте чудеса
 
За: Програма за конвертиране

За: Програма за конвертиране

Трябва ми програма за конвертиране на swf to gif нещо от сорта на това на да е фрии, или ако някой има да ми конвертира едно банерче
а какъв е проблема да ползваш .SWF банера, не става ли?
 
Re: За: Програма за конвертиране

Re: За: Програма за конвертиране

а какъв е проблема да ползваш .SWF банера, не става ли?

доколкото разбрах и пробвах за уорд прес няма как да го сложа, пробвах и с код като за обикновен гиф и така не стана, питах тук във форума но никой не казва нищо и накрая реших да конвертирам и после да си напиша код и да го сложа
 
Re: За: Програма за конвертиране

Re: За: Програма за конвертиране

доколкото разбрах и пробвах за уорд прес няма как да го сложа, пробвах и с код като за обикновен гиф и така не стана, питах тук във форума но никой не казва нищо и накрая реших да конвертирам и после да си напиша код и да го сложа

Къде се опитваш да сложиш този банер? Аз съм слагал във сайдбара на WP сайт и си става. Слагаш кода в html/text кутийка и готово :). Но не разбрах защо се опитваш да го сложиш в img таг. Аз ти писах още в предната тема, дето пита, че трябва да е object таг, но ти не ме послуша.
 
Re: За: Програма за конвертиране

Re: За: Програма за конвертиране


не става и с двете - ей това е линка Palaz Styling - Нестандартните аутфит решения - Изчерпани Продукти ако някой пробва защото може и аз да бъркам нещо
 
Re: Програма за конвертиране

<object>
<embed src=" http://palaz-styling.com/images/palaz-styling-200x400.swf " pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="400"></embed>
</object>

е това е кодчето, ако има и друг с моите проблеми да го ползва, благодаря на висички помогнали и писали в темата
 

Горе