SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Програма за приемане и пренасочване на емайли.

Windboy

New member
Здравейте,
трябва ми някаква програма , която да ме улеснява в проверяването на административните емайли. Защото в момента имам 5 емайла в които влизам всеки ден по 1-2 пъти и е доста досадно да пиша постоянно потребителски имена и пароли. До сега не съм ползвал програми за проверяване на емайл и не знам дали има подобна опция, която да позволява приемане на писмата от 4-5 пощи. Ще съм ви благодарен ако ми препоръчате някоя.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Редиректваш всичко в Gmail и там си правиш да можеш да изпращаш от различните мейли. Аз от години съм така и нямам грижи.
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

ама всички писма ти са дефакто в Gmail-a , а ?

и поверителност - клони към 0 :)
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

аз го правя по малко по-различен начин - в Гмаил си въвеждам импортиране на поп3 акаунтите и всичко се получава там, като всеки мейл е с етикет от кой адрес е дошъл. Така може и да се изпраща от тези адреси, а не само да се получава...
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Десктоп приложение: модерен пощенски клиент ще се справи с тази задача.
Една примерна безплатна е Mozilla Thunderbird

Сървърно:
1. свързване към gmail акаунт
2. mail-сървър към gmail с вързан домейн там
При тези два случая си вързан към Google, да.
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Мерси, ще пробвам с гмайл.
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

http://www.mailwasher.net/ - проверява всичките ти акаунти (включително тези на Хотмейл) през време, което ти определяш, директно в него отваря на сървъра и виждаш текста на писмата (без да ги сваля от сървъра), а също и сорс кода с хедъра и всичко останало, ако е нужно маркираш излишните за триене или маркираш спама, накрая натискаш един бутон и програмата отваря мейл клиента ти и сваля само необходимото. Работи с всеки мейл клиент, включително с вградения в Опера. Като допълнителна функция - проверява в няколко спам ДНС бази и ако въведеш акаунт, може и да докладва спамърите. Спрямо удобствата, които предлага, цената от 29.95 долара е нищожна поне по мое виждане.
 
Последно редактирано:
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Аз лично ползвам Thunderbird + gmail :) Няма по-удобно нещо от настолната поща и още по-удобното да я имаш в движение :D

Голям плюс е и бекъпа, които го получаваш от ползването и на двата варианта.
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на

Re: Програма за приемане и пренасочване на

the bat
няма по-добро за поп3/имап
 
  • Like
Реакции: biks
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Явно никой не получава достатъчно мейли на ден... /клуб 369 сега ща оспамя всичко, за да покажа че мненията трябва да са качествени а не количествени!/
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Подробности за Gmail-a:
- Издърпва всички писма, оставя ти пощата празна.
- Ако имаш пощи във: дир.бг, мейл.бг и т.н - също може да си ги вкючиш (gmail източва и тях и регистрира присъствие за да не ти изтрият пощата).
- Ако имаш поща в абв-то трябва да платиш за POP3
- Можеш на всяка поща да си направиш подписи и какво ли не.
- Имаш 8 гб.
- И други :)
 
Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Re: Програма за приемане и пренасочване на емай

Подробности за Gmail-a:
- Издърпва всички писма, оставя ти пощата празна.
- И други :)
Не е задължително. Има опция писмата да се оставят на сървъра.
 

Горе