SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

Ade

New member
Здравейте,

В скоро време ще стартираме електронен магазин за продажба да ризи, вратовръзки, колани, аксесоари на територията на Великобритания.

Въпроса пред който сме изправени в момента е: Как да стане промотирането на магазина?

Мислим между: Google Adwords и Facebook Ads.

Да кажем, че имаме по 150 паунда на месец за реклама. В такъв случай какво бихте препоръчали?

Приемам всякакви съвети и предложения.

Търся мнението на хора с опит в електронната търговия във Великобритания. Благодаря предварително!

п.п. Оптимизацията е ясна, но нишите в които сме се насочили са с висока или средна конкуренция и ще мине време докато органичния трафик започне да продава.
 
Re: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

включвате се в UK сайтове за сравнение на цени

доста помагат

по-късно или утре мога да ти дам адреси
 
За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

Ако бюджетът е 150-200 паунда на МЕСЕЦ за платени реклами, по-добре направете колкото можете флайери и ги пуснете по пощите... Просто с такъв малък бюджет по-добре да търсите варианти за малка външна реклама, отколкото за онлайн. Това наистина са много малко пари за платените мрежи. Единствено, може във Facebook да пробвате... ама там с чисто нов бранд едва ли ще имате голям успех. Наистина, в началото с малък бюджет по-добре търсете алтернативните канали за реклама.

п.с: И натискайте Борката да ви даде списъка с агрегаторите за цените :)
 
За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

@borislav123 благодаря ти за предложението, ще се радвам да споделиш тези адреси за да ги имаме в предвид.

@Debilev благодаря и за твоите съвети. Ще се мисли за възможно най-ефективните начини, но наистина бюджета ни е ограничен за момента.
 
Re: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

аз само да поппитам тези магазини от бг ли ги управлявате и ако да, с кои куриери изпращате стоките до uk?
 
За: Re: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

За: Re: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

аз само да поппитам тези магазини от бг ли ги управлявате и ако да, с кои куриери изпращате стоките до uk?

Имал съм подобна дилема кой куриер да използваш. Погледни офертата на ekont, която е малко по- скъпа. А ти предлагам и препоръчвам Български Пощи.

Относно предложението на Борислав и аз ще съм благодарен, ако ги сподели тук.
 
За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

Инвестирай ги в SEO тези пари
Резултатите ще то се появят след 3-4 месеца но ще са по-добри като количество трафик от платената реклама
като качество платената реклама от гоогъл няма конкуренция но бюджета няма да ти докара много от нея
 
За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

За: Бързи съвети за прохождане на електронен магазин в Англия

Стоките са на склад в UK и ще се изпращат с RoyalMail. Бюджета ни за SEO е отделен.

По-скоро с тези 150 паунда на месец търсим най-добрата възможна алтернатива за директна реклама.

Очаквам съветите ви. Благодаря на всички включили се в дискусията.
 

Горе