SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам: Торент търсачка и Free Image Hosting

alus1onZ

New member
www.bitbee.net | www.imgzilla.net

Торент търсачката генерира 30-50 уникални на ден (60-80% са от Google). Напълно автоматизирана е и генерира този трафик без дори да е правен и basic SEO, така че с малко труд може да се постигнат резултати.

Image хостинга генерира от 50 до 800 уникални като трафика мърда яко, имал съм и дни с по 1000-2000, имал съм и дни с по 10. И тук с малко желание може да се развие доста сайта, а и има сгодийки в него като Bookmarklet upload и upload през Firefox add-on.

Давам към тях и неограничен хостинг, който изтича на 03/20/2010 , ако се не лъжа така беше датата +- 1 ден, че сега ме мързи да проверявам с точност.

Цена при покупка на двата сайта + хостинга към тях: $150 (КРАЙНА!) - ПРИ СДЕЛКА ДО 24 ЧАСА ОТ ПУСКАНЕТО НА ТЕМАТА, ЦЕНАТА Е В ЛЕВА.

При отделна покупка само на един от двата сайта, цена - по споразумение.

П.П. Сайтовете ги продавам поради простата причина, че нямам време за тях, а с малко желание може да се постигне добър резултат и ме е жал да ги гледам как стоят така на самотек.
 
Re: Продавам: Торент търсачка и Free Image Hosting

Нова промоционална цена: $100 за двата сайта + хостинг към тях!
 

Горе