SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Federal

New member
Здравейте,

днес регистрирах дебитна карта в профила си, тъй като се наложи да платя от друга. Без да съм плащал за реклама, автоматично ми се удържа от сметката 2 лв/. Така, че когато регвате 2,3 и т.н карти, имайте предвид това. Аз дори не знаех, но вече разбрах.
 
За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Здравейте,

днес регистрирах дебитна карта в профила си, тъй като се наложи да платя от друга. Без да съм плащал за реклама, автоматично ми се удържа от сметката 2 лв/. Така, че когато регвате 2,3 и т.н карти, имайте предвид това. Аз дори не знаех, но вече разбрах.

Взе ти 2лв. като я регистрира или когато плати с нея?
 
За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Добавих я в инструменти за плащане. Прави проверка, както на Epay сигурно.
 
За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Добавих я в инструменти за плащане. Прави проверка, както на Epay сигурно.

според мен ти е взел 2-та лева при плащането - не при регистрацията.
 
Re: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Много често google надвишава бюджета и сметката остава на минус. При следващо плащане G си дърпа каквото предния път е останало на минус. Може това да се е случило.
 
За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Добавих я, но не съм правил плащане. В извлечението пише Плащане на POS GOOGLE CC @ GOOGLE.COM ADWORDS GB BGN 2.00
 
За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

За: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

това да не е тестова авторизация, от тези които после отпадат
огледа ли къде в правилата им го има ... ако го няма и не си предупреден можеш да им търсиш сметка а те да ядът глоби
 
Re: Всяко вкарване на карта в AdWords струва пари.

Здравей,

Аз лично съм говорил с хора от екипа на Googel Adwords за това нещо. Системата им работи така при всяко за зареждане те таксуват 2лв и после се възстановяват или приспадат. Това се прави с цел, когато зареждаш много акаунти с една карта да видат, че има налични средства в сметката, защото обикновено те зареждат цялата сума преди да мине плащането, а за транзакции под 2лв. или 2,50 минават като авторизация на кредитната карта и тя е много по-бързо.
 

Горе