SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense майтап

irgy.net

Senior Member
Тия от Адсенс са големи идиоти!
Първо ми спряха рекламите на един сайт в началото на Април, а сега ми пратили писмо, че на този сайт показвам по-малко от 3 елемента и че по-този начин нямам оптимални приходи.

Смешници!

Те въобще имат ли вътрешна координация между отделите си?
 
Re: Adsense майтап

Екип по оптимизацията Изпускате 730 възможности за повече приходи! 2011-4-14
Да, и аз получих такова наскоро. Но поне при мен вътре в самото писмо не споменават сайта, на който ми спряха рекламите заради "предизвикателна поза" на една девойка (въобще не си беше разголена дори, с тениска, с рокля ...). Даже не им пуснах апел, направо спрях сайта, че не ми се занимаваше и им писах за това. Те пък ми пусйннаха едно благодарствено писмо за предприетите от мен действия и горното съобщение че не си използвам пълноценно сайта ;)

Но пък аз от опити забелязах, че така прихода ми е по-голям като показвам само едно рекламно каре и не натоварвам страниците само с реклами и посетителя да се чуди за какво е там и къде е съдържанието. Та с едно каре имам около 30% повече приход отколкото ако сложа максималните 3. Та може би е добре да пренебрегнеш препоръката им ;)
 
Re: Adsense майтап

Нажебиха с кинти и сега се дънят кат кифладжии.
Добре не следва да е в някой блек лист или нещо подобно за да не стават така
 
Последно редактирано:

Горе