SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdWords купони - нови правила за активиране

cloxy

Super Moderator
Екип
Малко свежа информация от Google AdWords семинара: От месец октомври Google възнамеряват да въвеждат глобална промяна за AdWords купоните. Тя ще се състои в това, че новите купони ще бъдат активирани едва след като клиентът е изхарчил 30 български лева или е предплатил толкова. За различните държави сумата е различна спрямо валутата.

Новите купони ще са с три цифри по-малко. Всички стари купони спират да важат. Отделно се въвеждат и ограничения за това купоните да важат само в страната, за която са предвидени.

Целите са разбира се намаляване на злоупотребите с покупко-продажба на такива купони, както и да се ангажират потребителите с по-дългосрочно сътрудничество.

На 27-ми септември на събитието Google Engage Day ще има повече информация.
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

Офф: Кой ще ходи на Google Engage day?

По-точно - кой е кандидатствал?

Това само за Ad words ли ще е ?

Намерих го - https://google-engage.appspot.com/bg/googleengageday2012/
 
За: AdWords купони - нови правила за активиране

За: AdWords купони - нови правила за активиране

Стандартните заподозрени :) Аз днес пропуснах, но на 27 съм там
 
За: AdWords купони - нови правила за активиране

За: AdWords купони - нови правила за активиране

И аз мисля да съм там
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

Васко утре като си отпочине да разкаже подробно клюките :)
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

Виж първото изречение на Васко :)
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

И аз се регистрирах:) Ще се видим:)
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

Сори, ама не ми дава да си добавя снимка:)
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

Здравейте,

Благодарим Ви за желанието Ви за участие в Google Engage Ден!

Очакваме с нетърпение да се видим на 27-и септември (четвъртък)! Моля, обърнете внимание, че регистрацията за събитието започва в 09.00 ч. За Ваше удобство в Rainbow Plaza има осигурена безплатна Wi-Fi мрежа, така че да можете да бъдете във връзка с офиса си.

Повече информация за Google Engage Ден и как да стигнете до Rainbow Plaza можете да намерите на: Google Engage Day

Моля, уведомете ни, ако поради някаква причина не можете да присъствате на Google Engage Ден.

Ако имате някакви въпроси или коментари, моля, свържете се с нас, като отговорите на този имейл.

С най-добри пожелания,

Екипът на Google Engage за България
 
Re: AdWords купони - нови правила за активиране

Здравейте,

Бихме искали да Ви информираме за някои важни промени по отношение на ваучерите AdWords и затова как да ги използвате в бъдеще.

От 25-ти септември 2012 г. ще можете да предлагате на Вашите клиенти 90 лв . рекламен кредит, след като похарчат първите си 30 лв . в AdWords. Ние вярваме, че фирмите, които инвестират малко средства като Ваш партньор при стартирането на AdWords кампаниите си, вероятно ще са по-успешни в онлайн маркетинга с помощта на Вашите експертни напътствия.

Ще се радваме да отделите малко време да прочетете ревизираните ни Общи условия за Вашите нови AdWords промоционални кредити.

Молим да обърнете внимание, че старите AdWords ваучери ще бъдат оттеглени от всички пазари, считано от 30-ти септември 2012 г., и няма да бъдат активни след тази дата.

Това означава, че каквито и ваучери да имате в момента, те ще са валидни само до 30-ти септември 2012 г. Вие можете да поръчате и да започнете да употребявате новите промоционални кодове чрез Engage портала от 27-ми септември.

Благодарим Ви,
Екипът на Google Engage
 

Горе