SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google+ Local

Re: Google+ Local

само че можеш да коментираш и работиш само с регионални обекти (то тва им е идеята де)

ако имаш сайтове на клиенти от Англия, Франция, чужбина - не ги дава :(
 
Re: Google+ Local

хм, за това не се сетих :)

но иначе всички тук - пловдивски, български ги хваща от моите добавени в Г Places автоматично , и ги вади, дори да нямат страници в Г+
 
Re: Google+ Local

При мен вече всички локални резултати от Google Places ги пренасочва към Google+ Local. Пробвах с няколко акаунта, както и без да съм логнат.

Някои има ли идея при това положение ще отпадне ли верификацията с пощенски картички на адреса? Имам силното предчувствие, че вече такава не е нужна, защото адреса направо си го пишеш в страницата в Google Plus.

Питането ми е защото имам клиент, на който вече 5 месеца не можем да верифицираме един ресторант, защото картичката не пристига. Май няма смисъл да продължаваме да опитваме, а направо да започване да бутаме страницата :)
 

Горе