SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Joomla 2.5 дублирано съдържание

lipa

New member
Здравейте имам проблем със съдържанието на сайта създаден на joomla 2.5. Прблемът е дублирано съдържание на повечето от статиите на сайта. Една и съща статия, излиза под 2 различни линка, например:

site.com/statia.html
site.com/statia.html?hitcount=0

Въпросът ми е от къде може да идва линка с това ?hitcount=0, някой знае ли как да се избавя от излишните линкове?
 
За: Joomla 2.5 дублирано съдържание

За: Joomla 2.5 дублирано съдържание

Защо не ги резнеш от webmaster tools ?
 
За: Joomla 2.5 дублирано съдържание

За: Joomla 2.5 дублирано съдържание

Защо не ги резнеш от webmaster tools ?
Да тука не става въпрос само за Google, сайта е на руски
 
Re: Joomla 2.5 дублирано съдържание

Имал съм същите проблеми и с други готови CMS системи. При мен дублирането се получаваше заради разни различни comments форми. Вместо да търсиш от къде прави тая глупост просто я резни в .htaccessa като 404 и дублирането ще изчезне постепенно. Все пак няма да е лошо да успееш да го откриеш в кода от къде го генерира, и да го махнеш като функционалност.
 
Re: Joomla 2.5 дублирано съдържание

Еди или Иво Апостолов са богове на тази странна за мен CMS. Като се сблъскам с нея, питам тях
 
За: Joomla 2.5 дублирано съдържание

За: Joomla 2.5 дублирано съдържание

Да, но аз с руски пазар не съм се занимавал и ги режа през GWT.
Принципно ползвам и k2, вместо стандартния компонент за съдържанието и при него подобни неща не се случват.
 

Горе