SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова услуга

sibil19

New member
Здравейте!
Принципно се занимавам с копирайтинг и работя усилено, така че не точно писане на статии ще промотирам днес.

По-скоро, след като дълго наблюдавах ситуацията, ще се опитам да помогна за преодоляване на една вече страховита тенденция.
Проблемът с грамотно написаните материали е доста сериозен. Честно казано, трудно ми е да намеря в блогове и сайтове текст, в който няма правописни и стилистични грешки. Може да звучи дидактично и пресилено, но ми се струва, че е наша задача - на тези, които пълнят интернет с текстове за четене - да помогнем за по-добрата грамотност на децата си.
Затова предлагам услуга, която се надявам да ви хареса. Не съм сигурна, че ще има много възложители, но искам да пробвам.
Предлагам пълна корекция - граматична и стилистична - на вече готови текстове.

Цена: 5 лв. за 10 статии

Моля, пишете на лични за подробности.
И тъй като услугата е нова, предлагам безплатна проба за всички желаещи - проверка на една статия.
 
За: Нова услуга

За: Нова услуга

Посочената цена е за български. Руски и английски - 7 лв. за 10 статии. Ако статиите се окажат без грешка, независимо на какъв език - не се плаща.
 
Re: Нова услуга

И тъй като услугата е нова, предлагам безплатна проба за всички желаещи - проверка на една статия.


Безплатна проба? Може ли една редакция на последната статия в блога ми. Сигурен съм, че има грешки, защото съм писал всичко от раз без да го проверявам. Линкче към статията BullBlogger: Отстреляй Twitter

Срам не срам резултата може и тук да ми го постнеш барабар с поправките. Хем ще служи за ревю на другите и за назидание на бързащите да публикуват поста си без да са го чели.

Благодаря и искрено желая успех с услугата!
 
За: Нова услуга

За: Нова услуга

Пращам ти редакцията на ЛС - твърде дълга е за тук, а и статията е изключително грамотно написана, така че дума не може да става да служи за лош пример. :) Скаран си със запетайките - сложих поне 20. Поправих някои думички, очевидно сгрешени поради бързане. Подредих малко тафтологиите, случайни очевидно. Има някои специфични словесни форми, които изискват и специфично граматическо оформление, та и тях съм оправила.
Но твоят текст е като чуруликане на пролетно птиче:p пред масовото текстосписване.
 

Горе