SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Linx.bg - българска система за link building услуги

cybervn

New member
Представям ви linx.bg - българска система за link building услуги.

Съвсем накратко за системата :

Linx.bg представлява платформа за обработка на поръчки за link building услуги с основни функции :
  • Пускане на поръчка
  • Плащане ( paypal, банков превод )
  • Следене на прогреса по изпълнение
  • Получаване на отчет
  • Последващ мониторинг на резултати ( следене на позициите на сайта за дадените ключови думи ).
  • Вътрешна система за съобщения
  • Възможност за RSS / XML отчет, уведомления по email и един куп други неща.


Предимства :

  • Гарантирани срокове за изпълнение
  • Прозрачни и поддържани списъци ( можете да ги видите тук )
  • Възможност за процентно разпределение на заглавия
  • Подробни отчети за свършената работа
  • Приема поръчки 24 / 7


Услуги

За момента са само Добавяне в Социални мрежи, Директории за сайтове и сайтове за обяви даващи линк. Ето списък с цени и услуги в сайта.

  • 50+ Социални мрежи : 3.50 - 5.00
  • 50+ Директории : 4.20 - 6.00
  • 50+ Сайтове за обяви : 4.20 - 6.00
  • 100+ Социални мрежи и директории : 7.00 - 10.00
  • 100+ Социални мрежи и сайтове за обяви : 7.70 - 11.00
  • 100+ Директории и сайтове за обяви : 8.40 - 12.00
  • 150+ Социални мрежи, директории, сайтове за обяви : 10.50 - 15.00


Първите цени са ако ни предоставите ваши описания, които да използваме. Всички цени са с включено ДДС, при плащане можете да заявите фактура, тя ще е в електронен формат подписана с електронен подпис.

Приемат се Заглавия, Описани, Етикети в стандартен spin формат ( {Иван|Петър|Манол} е {добър|превъзходен} {слушател|читател|учител} )

Предлагаме 5 безплатни събмита срещу ревю за първите петима записали се в темата. Условие да получите ревю е акаунта ви тук да е поне на 4 месеца.

И линк към сайта : Linx.bg
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

И за мен, моля.
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

нека последното да е за мен, мерси :)
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

А кои всъщност сте вие?
Няма никаква информация за собственика на сайта, на първа страница черен силует на чичко костюмар предизвикваш моментална асоциация с нещо скрито и незаконно.

Това е съвсем добронамерена критика, защото имам интерес да използвам услугите ви (жалко че не успях да са включа в промоцията).
Вече хората искат да разберат с кого (ще) работят, търсят информация за конкретния човек дори снимката му. През последните месеци съм направил доста бизнес фотосесии на фирми предлагащи различни услуги - адвокатски кантори, счетоводители, медицински центрове и дори рекламна агенция която в сайта си е обявила че предлага фотографски услуги :)
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

А кои всъщност сте вие?
Няма никаква информация за собственика на сайта, на първа страница черен силует на чичко костюмар предизвикваш моментална асоциация с нещо скрито и незаконно.

Общи условия за предоставяне на услуги от Linx.bg и използване на сайта Linx.bg

II. ДАННИ ЗА ДРУЖЕСТВОТО
Чл. 2. Информация съгласно Закона за електронната търговия и Закона за защита на потребителите:
1.Наименование на Дружеството: „Емида” ООД;
2.Седалище и адрес на управление: гр. Варна 9009 , ж.к. Трошево бл.32,вх.Д,ет.1,ап.61;
3.Адрес за упражняване на дейността гр. Варна 9002; ул.Македония 52,ет.2,ап.2;
4.Данни за кореспонденция гр. Варна 9002; ул.Македония 52,ет.2,ап.2; Email: support@linx.bg , тел: +359 52 30 22 94;
5.Вписване в публични регистри: ЕИК 148015384;
6.Надзорни органи:
6.1.Комисия за защита на личните данни Адрес: гр. София,ул. “Иван Евстатиев Гешов” № 15, тел.: (02) 940 20 46 факс: (02) 940 36 40 Email: kzld@government.bg, kzld@cpdp.bg Уеб сайт: Комисия за защита на личните данни.
6.2.Комисия за защита на потребителите Адрес: 1000 гр.София, пл.”Славейков” №4А, ет.3, 4 и 6, тел.: 02 / 980 25 24 факс: 02 / 988 42 18 гореща линия: 0700 111 22 Уеб сайт: www.kzp.bg.
7.Регистрация по Закона за данък върху добавената стойност № BG 148015384.
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

shark няма нищо скрито. Освен в общите условия, има G+ профил на страница, където сме си изтипосани всички. Прав си, че тази информация не е най-лесното достъпната, но си има причина за това. Фирмата Емида работи от дълги години като представител на една хостинг компания и не искаме да се прави подобна асоциация Linx.bg -> Emida -> хостинг компанията понеже реално за момента няма такава. Затова и гледаме Linx.bg да си е Linx.bg

П.С. Всички поръчки пуснати като ревюта тук са изпълнени, има още няколко човека, които не са си пуснали поръчките си.
 
Re: Linx.bg - българска система за link building услуги

желая ревю, моля

Работата беше свършена за 1-2 дни. Човека ми писа дали искам да спиннат описанието защото бях дал само едно. Това ОК.
Работата със сайта е ОК-лесна и интуитивна.
Единствен недостатък за мен - в доклада кое къде е добавено, сайтовете са дадени като текст. Би било добре да са линкове, отварящи о нов прозорец.
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

нека последното да е за мен, мерси :)

@cybervn,
извинявам се, че съм толкова несериозен, но не ми остава време да се включа.
Затова моляте дай последното ревю на някой друг, за да не те бавя.
Пожелавам ти успех с услугата!
 
Re: За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Re: За: Linx.bg - българска система за link building услуги

@cybervn,
извинявам се, че съм толкова несериозен, но не ми остава време да се включа.
Затова моляте дай последното ревю на някой друг, за да не те бавя.
Пожелавам ти успех с услугата!

Ако наистина освобождаваш заявката, бих искал да се възползвам аз на твое място.
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Cloxy получаваш ревюто на webcenter, само ако се регистрираш с различно потребителско име ми го пусни на лично.
 
За: Re: За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Re: За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Ако наистина освобождаваш заявката, бих искал да се възползвам аз на твое място.
Да освобождавам, затова писах, за да се възползва някой друг и да не бавя @Cybervn.
 
Re: Linx.bg - българска система за link building услуги

Много съм доволен от услугата. Заявката става бързо, дори не е задължително да се попълват описания - те сами ги пишат и спинват. Получаваш подробен отчет къде е регистриран сайтът, с какви данни и списък с адресите за ping. Всичко става бързо и точно. Определено ще се възползвам отново от услугите на Linx.bg

П.С: При мен заявката беше изпълнена още на деня, по-точно 3-часа след подаването ѝ :)
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Cloxy благодаря за ревюто, относно описания принципно не са спиннати, добавят се като екстра, която съответно и се заплаща. В менюто разширени настройки при пускането на заявка се намират възможностите за различните видове описания. Направили сме така, защото ни е много по-удобно да използваме описания на клиента, а и така няма недоволни относно описания.

Когато описания са от клиента, съответно намаляваме и цената на услугата с 30% отново с цел стимулиране на клиента сам да си ги пише.
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Тази седмица ще обновяваме всички списъци и търсим директории / соц. мрежи / сайтове за обяви даващи линк, които приемат бг сайтове. Всякакви предложения са повече от добре дошли. За да не се спами темата предложенията или на лично, или директно през формата на сайта ( Предложи сайт от Linx.bg ).

Издирват се също така Video / File / PDF/ Presentation sharing и всякакви подобни сайтове, които да дават линк ( тип slideshare / youtube / docstoc.com ... )

Благодаря предварително за всяко предложение.
 
За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Търси се желаещ за тестване на нова услуга в linx.bg -> Създаване на профили и добавяне на rss-та в blogtronix сайтове.

Условията са същите като първите ревюта : акаунта ви тук да е поне на 4 месеца.

Първия изявил желание и отговарящ на условието го получава, ще се свържа с него, чрез PM тук.
 

Горе