SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся си работа като SEO специалист

Cormoran

New member
Здравейте,

Заглавието на темата е красноречиво, но да развия кандидатурата си с още няколко изречения.;)

Търся си работа като SEO специалист. Разполагам със задълбочени познания в областта на on-page оптимизацията, но страстта ми е линк билдинга и най-вече black hat прочита му.:evil:

Вече 4 години се занимавам с SEO професионално - както за личните ми проекти, така и в няколко български фирми /411 marketing и MySEO/. Справям се успешно с ранкването на микронишови сайтове, а вярвам, че ще получа и препоръка от предишните ми работодатели.

Компетенциите ми се простират от изграждане цялостна концепция за линк билдинг до същинската й реализация, изграждане на блог мрежи, подбор на платени публикации..добре работя и със софтуер за Tier 2/3 - SENukeX, FCS networker и разбира се добрия стар GSA:happy:Въобще съм машина за линкове:rolleyes:

Ще се радвам да се свържете с мен за всякакви професионални оферти - краткосрочни или дългосрочни. Благодаря!

Пишете ми тук: blackhater@mail.bg - Слави
 

Горе