SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся дизайнер

Здравейте!Търся работа или стаж в сферата на графичния дизайн. Начинаеща съм, но много искам да се уча и развивам и да придобия опит. Имам опит и в сферата на творческото писане - статии, набиране на текстове и информация, поддържане на сайтове, пускане на рекламни обяви, редакции и други. Владея добре английски и руски език - средно ниво. Умения за работа с Photoshop и подобни фото редактори.В момента изучавам CorelDraw. Имам опит в писането на статии на лайфстайл тематика, взаимоотношения пътуване и туризъм, художествена литература и други. Имам и добри умения в писането на литературни есета, съчинения, презентации, преводи, курсови проекти и реферати за студенти и гимназисти и други. Занимавам се с литературно творческо писане, пиша поезия и проза, поддържам и свои групи за творци в социалните мрежи. Занимавам се и с любителска фотография и рисуване. Бих се радвала да превърна своите хобита в професионално занимание. Ако имате предложения, пишете. daisy_sun@abv.bg
 

Горе