SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам писане и пренаписване на статии

hristina94

New member
[FONT=&quot]Здравейте, предлагам услугите си за писане и пренаписване на статии. Занимавам се с това от дълго време, работила съм за няколко сайта и доста отделни работодатели, в момента настоящата ми работа е свързана с това, но си търся и нещо допълнително.[/FONT]

[FONT=&quot]Накратко - за онези, които решат да се възползват от услугите ми:[/FONT]
[FONT=&quot]- освен с писане и пренаписване, имам желание да се занимавам и с нещо различно, но сходно - поддържане на ФБ страница, писане на описания, субтитри и други подобни, би ми било интересно да опитам нещо, с което досега не съм се занимавала, да се уча и да трупам опит;[/FONT]
[FONT=&quot]- ако някой поиска, мога да изпратя мои примерни неща, но предлагам и следния вариант - примерна статия, която не се заплаща и която ще определи дали ще започнем да работим заедно;[/FONT]
[FONT=&quot]- обикновено определям цената на една статия така: 100 думи - 1 лв, 200 думи - 2 лв (цените за пренаписване са наполовина, ако статията е 400 думи, цената 2 лв, не 4) и т.н., но за пакет или по-голямо количество винаги има отстъпка;[/FONT]
[FONT=&quot]- пиша само на български език;[/FONT]
[FONT=&quot]- статиите ми са с над 90% уникалност;[/FONT]
[FONT=&quot]- плащане - по банков път или Еконт.[/FONT]
[FONT=&quot]И така, ако някой прояви интерес, моля да се свърже с мен чрез лично съобщение. Ще опитам да дам бърз, точен и ясен отговор. Благодаря за вниманието! :)[/FONT]
 
Здравейте, hristina94

Писането на съдържание е от изключително значение в афилиейт маркетинга. Някога опитвала ли сте да печелите пари посредством промотиране на афилиейт линкове, които вмъквате във Вашето съдържание? В момент когато Ваш получател направи покупка или извърши друго действие (в зависимост от избраната от Вас партньорска програма) Вие получавате възнаграждение, изразено в процент от продажбата.
Можете да създавате съдържание на любими от Вас теми и да промотирате партньорски програми, които са свързани с това съдържание. Можете да промотирате афилиейт линковете навсякъде (фейсбук, Ваш уебсайт/блог, форуми и т.н.) - начините за промотиране зависят само от Вашите идеи и креативност!

Поздрави,
MyLead
 

Горе