SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO конференция 2014

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Стартира продажбата на билети за SEO конференция 2014, която ще се проведе на 4.4.2014

http://seoconference.net/

Код за отстъпка : SEO2014

sun
 
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

Очаквайте скоро пълен списък на лекторите.

Гост лектори от Google и Яндекс

Теми и програма до края на ноември
 
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

Гост лектори от Google и Яндекс

ще има ли превод на български
.....

кода не работи:SEO2014
 
Последно редактирано:
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

Ще има превод.

Кода определено работи, но остават само 12 билета с него
 
Re: SEO конференция 2014

Работи, работи - всичко работи :)
 
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

Последни 6 билета с отстъпка : SEOCON2014

После по 100 лева без ДДС :)
 
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

Последни 6 билета с отстъпка : SEOCON2014

После по 100 лева без ДДС :)

кода не работи: SEO2014 3 билета ни трябват
и друг не работи SEOCON2014
 
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

то и от другата има само 49 останали :)

След това ще има само 10 в СуперХостинг и по 2 в лекторите
 
За: SEO конференция 2014

За: SEO конференция 2014

Изтекоха бройките с намалена цена.

от един час се опитваме да закупим билети, система не работи ,сега изтекоха бройките с намалена цена, само загуба на време :eek:
 
За: SEO конференция 2014
ще има ли превод на български
.....


За: SEO конференция 2014

Ще има превод.

В момента съм на сео конференцията и разбира се съм излъган
НЯМА ПРЕВОД НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

изключително съм недоволен от този факт, Вие ме излъгахте. Ако бяхте ми казали истината, която е че няма да има превод нямаше да си взема билет
Или щях да го продам, но вие сте премълчали тази особенност - и недейте да променяте описанията по сайтавете за сеоконфенцията, защото в този час там не пише никъде че няма да има превод

Много лошо и гадно от ваша страна
Ще правите банкет за 100 човека, а не сте намерили пари за преводач
 




В момента съм на сео конференцията и разбира се съм излъган
НЯМА ПРЕВОД НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

изключително съм недоволен от този факт, Вие ме излъгахте. Ако бяхте ми казали истината, която е че няма да има превод нямаше да си взема билет
Или щях да го продам, но вие сте премълчали тази особенност - и недейте да променяте описанията по сайтавете за сеоконфенцията, защото в този час там не пише никъде че няма да има превод

Много лошо и гадно от ваша страна
Ще правите банкет за 100 човека, а не сте намерили пари за преводач

Едва ли не сте прочели това, но поне един отговор да бяхте написали, някакво смислено обяснение на ситуацията?!?
Но вие си знаете!
 
Здравей Венци,

Поемам лична отговорност за липсата на превод. До последния момент не знаехме, дали ще има и кой ще е лектор от руска страна и на какъв език ще говори. Вината за това е изцяло моя.

Моля те, дай подробности на лична за билета си за конференцията (Име, номер) и предпочитан начин по който да върнем парите, които си заплатил.

Още веднъж моля за извинение.

Поздрави

Огнян
 
Здравей Венци,

Поемам лична отговорност за липсата на превод. До последния момент не знаехме, дали ще има и кой ще е лектор от руска страна и на какъв език ще говори. Вината за това е изцяло моя.

Моля те, дай подробности на лична за билета си за конференцията (Име, номер) и предпочитан начин по който да върнем парите, които си заплатил.

Още веднъж моля за извинение.

Поздрави

Огнян

Благодаря за професионалното отношение към своите клиенти от Ваша страна!
Казвам професионално и ще си позволя да ви сравня със Amazon
Преди няколко месеца си закупих продукт на стойност 240 лв, след 5 дена влизам в Амазон и гледам същият продукт със 40% отстъпка което прави разлика от 96 лв. След като им писах на същия ден ми върнаха разликата, без да се чудят или задават въпроси "ама как сега да ви върнем парите и т.н" - което е типично по български стил.
Това е професионализма който трябва да следва всяка фирма.
Вие явно и ясно показвате на всички тук как трябва Българските фирми да работят ако желаят да са №1 и да достигнат своите колеги от световно ниво.

Поздрави!
 
Здравейте,
дали сте получили моето лично съобщение преди няколко дни
rolleyes.png

Поздрави!
 
Привет,

за съжаление не съм получил мейл за съобщението тук. Едва вчера видях лично съобщение със сметката в Г+

Парите са преведени. Моля само да потвърдите, когато пристигнат

Информация за банковия превод:
Дата/час: 14.05.2014 11:58:40
Банка оператор: ЦЕНТРАЛНА КООПЕРАТИВНА БАНКА
Сума: 60.00 BGN
Код на ePay.bg за плащането: 2000000066357318
Код на БОРИКА: 595888

С уважение,
ePay.bg
 
Блягодаря Ви още веднъж за добрите практики които имате, те показват много за отношението към вашите клиенти.
 

Горе