SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт за линкове

toniintro

New member
Здравейте, от известно време разцъквам тази афилиейт програма и забелязах, че са доста бързи в плащането и са коректни. Общо взето можете да продавате линкове от вашия сайт или да си купите линкове от други сайтове. Сумите, които плащат са доста прилични.

Код:
Affiliate Program 
The BackLinks.com affiliate program allows you to earn money by referring publishers and advertisers to BackLinks.com. If you have a web site or newsletter that has users who would be interested in buying or selling text links, our affiliate program is an excellent way to earn additional revenue. 

You will be paid $100 for each advertiser that you refer who buys at least $50 per month in text links. You will be paid $25 for each publisher that sells at least $5 in text links using our service.

To get started, Register for either of our account types and click on the "affiliate account" link in your control panel menu. You will then be able to get your affiliate link code and begin promoting our service.
П.П.
Преди някой да ме е черпил една червена точка да кажа, че линка е с афф кода ми. :D Както и този в подписа ми. Вече някой колега от форума е ползвал услугите на линка ми и ми докара някой лев. Знам, че е от форума защото на друго място не съм го поствал. Ще се радвам да сподели своето мнение.
 
Последно редактирано:
Re: Афилиейт за линкове

Аз ги изпробвах, успешно се продават линкове от бг сайтове. За първия месец 18 долара приход от 2 доста мижави пр5 сайта на бг.
 
Re: Афилиейт за линкове

Като си гледам статистиката, явно добре продавате. :D
Браво, продължавайте все по-добре!

Edit:
Стараем се :D Получи ли 25$ и от мен?


Мисля, че на 10.10 ще е датата. Но освен твоите се появиха и още едни, което ме кара да мисля, че се продават доста добре линковете им.
 
Последно редактирано:
Re: Афилиейт за линкове

Понеже темата е за линкове, ето нещо и от мен

http://goo.gl/vh1gk - aff link

Това е за собствениците на WP - инсталирате си плъгин, чрез който рекламодателите публикуват коментари с линк в блога и от всеки линк получавате месечно пари според PR на сайта. Получавате и кредити за безплатни линкове в рамките на 1 месец.
 
Re: Афилиейт за линкове

Ето и още една, в която цената на линковете се определя не от PR, а от ауторитито, което те си смятат, включително възраст, беклинкове и т.н.

http://goo.gl/fql5M - афф линк

Ето цените, които плащат на линк
Pagescore 1: $1.00/month
Pagescore 2: $2.50/month
Pagescore 3: $5/month
Pagescore 4: $7.50/month
Pagescore 5: $15/month
Pagescore 6: $30/month
Pagescore 7: $50/month
Pagescore 8: $75/month
Pagescore 9: $112.50/month
Pagescore 10: $150/month
 
Последно редактирано:
Re: Афилиейт за линкове

За пореден път тази афилиейт програма ме зарадва. Супер коректни са. Изтече месецът и веднага на 8 число от следващия месец получих плашането, което чаках.
 
Re: Афилиейт за линкове

За пореден път тази афилиейт програма ме зарадва. Супер коректни са. Изтече месецът и веднага на 8 число от следващия месец получих плашането, което чаках.

А от кликовете от тази тема взимаш ли пари ? :D
 
Re: Афилиейт за линкове

Ето и още една, в която цената на линковете се определя не от PR, а от ауторитито, което те си смятат, включително възраст, беклинкове и т.н.

http://goo.gl/fql5M - афф линк

Ето цените, които плащат на линк
Pagescore 1: $1.00/month
Pagescore 2: $2.50/month
Pagescore 3: $5/month
Pagescore 4: $7.50/month
Pagescore 5: $15/month
Pagescore 6: $30/month
Pagescore 7: $50/month
Pagescore 8: $75/month
Pagescore 9: $112.50/month
Pagescore 10: $150/month

За сайтове на Български работи ли тази система?
 
Re: Афилиейт за линкове

Понеже темата е за линкове, ето нещо и от мен

http://goo.gl/vh1gk - aff link

Това е за собствениците на WP - инсталирате си плъгин, чрез който рекламодателите публикуват коментари с линк в блога и от всеки линк получавате месечно пари според PR на сайта. Получавате и кредити за безплатни линкове в рамките на 1 месец.

Само неможах да схвана как работи плъгина, инсталирах го, зададох му юзер и парола...но принципа на действие неможах да схвана. Малко пояснение ако може.
 
Re: Афилиейт за линкове

Регистрирах се и аз. Изпрах контент линк, направих настройките, вкарах кода в header. (Може и да греша, но това разбрах :) :) ). Сайтът ми стои още като инактив. Трябва ли да чакам за одобрение ? След това сами ли се публикуват линковете или аз трябва да ги добавям. Може ли малко разяснение за процеса на работа, че тука съм много бос.
Оп .. да се поправя веднага - то си имало инсталация и за wordpress.
 
Re: Афилиейт за линкове

да, страниците се одобряват, след това влизат в техния каталог и когато някой купи линк, той се появява
 

Горе