SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Deals.bg Афилиейт програма

yellowdino

дебил
вече и официално, Deals.bg има афилиейт програма.
Можете да се регистрирате тук: Deals.bg Affiliate

Предлагаме:
50 лв. Signup Bonus, който може да се изтегли при удвояването му с комисион
50% Revenue Share - за разлика от другите сайтове, даваме половината от нашия комисион, като измерваме продажбите с външен софтуер, за да няма спекулации.

При въпроси, предложения и коментари, съм насреща.
 
За: Deals.bg Афилиейт програма

За: Deals.bg Афилиейт програма

Полетата за referal ID и за име на фирма са задължителни. Само фирми ли могат да се регистрират?
 
За: Deals.bg Афилиейт програма

За: Deals.bg Афилиейт програма

Само ако преведете и на български формата за регистрация ще е добре.
 
Последно редактирано:
Re: Deals.bg Афилиейт програма

Искам само да кажа, че одобрението за сега е ръчно и времето зависи от това, кога ще вляза да одобря сайтовете. Ако сте се регистрирали в рамките на работния ден - то одобрението ще е до няколко часа. Ако е вечер или през нощта - на другия ден сутринта. Благодаря за разбирането.

P.S. Няма акаунт който да не съм одобрил до сега, но предпочитам да поглеждам хората преди да стартират.
 
За: Re: Deals.bg Афилиейт програма

За: Re: Deals.bg Афилиейт програма

Регистрирах се...пожелавам ви да сте по добре от Grabo, мисля да ги разкарам от сайта ми.
 
Re: За: Deals.bg Афилиейт програма

Re: За: Deals.bg Афилиейт програма

Полетата за referal ID и за име на фирма са задължителни. Само фирми ли могат да се регистрират?

Referal ID - е вашето id, което се вижда на линка и имате възможност да си го изберете.

физически лица могат да се регистрират, но им се изплащат комисионните с граждански договор.
 
Re: Deals.bg Афилиейт програма

Регистрирам се в момента, но защо не може да се прочетат Terms & conditions? Полето е празно. Може ли да се добавят сайтове след регистрацията?
 
За: Deals.bg Афилиейт програма

За: Deals.bg Афилиейт програма

Може, не се притеснявай.

Да споделя някои + и - според мен:

1. (-) Ползва се post affiliate pro, който е труден за по-начинаещи уебмастъри
2. (+) За разлика от Колектива, банерите са разпределени по категории. Обаче категориите ми се струват малко.
3. Това не знам дали е + или -, но банерите са динамични т.е. ако сложите един банер не се притеснявате, че като изтече, ще трябва да го сменяте с друг. От друга страна ми липсва банер на конкретна оферта. Ако искам да промотирам отделна, ще трябва да си "сглобявам" собствена картинка, която да води към мой афф линк.
4. Не работят каналите. С други думи, ако искам да проследявам кой канал (сайт) ми прави продажбите, няма да мога. Предполагам, че е въпрос на настройки.
5. Пейаутът е малко висок, напр в Грабо е 50 лв, но пък ако е по-нисък, ще си дръпнем бонуса без да сме направили продажби. На по-късен етап, може да се помисли по въпроса.
6. Банерите са малко, иска ми се по-голямо разнообразие.
 
Re: За: Deals.bg Афилиейт програма

Re: За: Deals.bg Афилиейт програма

3. Това не знам дали е + или -, но банерите са динамични т.е. ако сложите един банер не се притеснявате, че като изтече, ще трябва да го сменяте с друг. От друга страна ми липсва банер на конкретна оферта. Ако искам да промотирам отделна, ще трябва да си "сглобявам" собствена картинка, която да води към мой афф линк.

В бъдеще ще пуснем и възможност за ръчно фиксиране на дадена оферта към банера, но ще е advanced функция.

4. Не работят каналите. С други думи, ако искам да проследявам кой канал (сайт) ми прави продажбите, няма да мога. Предполагам, че е въпрос на настройки.
В момента работим по каналите, като сме готови - ще пиша.

5. Пейаутът е малко висок, напр в Грабо е 50 лв, но пък ако е по-нисък, ще си дръпнем бонуса без да сме направили продажби. На по-късен етап, може да се помисли по въпроса.

За сега пейаута ще остане такъв именно заради бонуса. Мисля да е такъв само първия път. Иначе след изплащане на първите 100 лв., които включват и бонуса, ще плащаме всеки месец независимо от натрупаната сума.

6. Банерите са малко, иска ми се по-голямо разнообразие.

И по този въпрос се работи в момента. Очаквайте скоро още размери и дизайни.

P.S. За всякакви проблеми и въпроси съм насреща. Най-бързо ще ви отговоря по мейл: hristo /кльомба/ deals.bg или s-k-y-p-e: yellowdino - Контактите ми ги има и на главната страница на афилиейт панела в дясната част.
 
За: Deals.bg Афилиейт програма

За: Deals.bg Афилиейт програма

Само на мен ли дава след като излезна от сайта това:

Not Found

The requested URL /affiliate/index.php was not found on this server.
 

Горе