Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стигна ли върха си груповото пазаруване

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

Re: стигна ли върха си груповото пазаруване

Първоначално публикувано от ivo.apostolov View Post
    Бе само на мен ли са ми сложили филтър и не го виждам никъде?!?
    Явно тебе те знаят и се крият А пък аз още съм инкогнито
    Прикачи файлове
    Последна редакция от yellowdino; 20-04-2011, 11:26 PM.

Коментар

Това с Грабо и Нетинфо са глупости, подвеждате аудиторията с невярна информация. Това, че има бранд-реклама нищо не значи.
      Последна редакция от alex.atanasov; 21-04-2011, 04:09 AM.

Коментар

Аз никъде не видях да има например ваучери за намаление за онлайн магазини. Например често си купувам книги от Сторе-то и бих взел оферта от рода "Купи ваучер за 50 лева намаление само сега за сумата от...". Нещо от този род. А и реално този вид сайтове не обхваща цяла България, само София и по-големите градове. Така, че ще им мине модата и на тях.

Коментар

Първоначално публикувано от alex.atanasov View Post
          Това с Грабо и Нетинфо са глупости, подвеждате аудиторията с невярна информация. Това, че има бранд-реклама нищо не значи.
          Принципно нищо не значи...
          Но от няколко човека, които са доста в час, получавам информация за тази сделка.

Първоначално публикувано от ivo1017 View Post
          Аз никъде не видях да има например ваучери за намаление за онлайн магазини. Например често си купувам книги от Сторе-то и бих взел оферта от рода "Купи ваучер за 50 лева намаление само сега за сумата от...". Нещо от този род. А и реално този вид сайтове не обхваща цяла България, само София и по-големите градове. Така, че ще им мине модата и на тях.
          Онлайн магазините нямат складове (повечето) и работят на принципа на дистрибутори на едро, респективно много малко от тях могат да предложат 50% намаление и то не за всички стоки. Има и доста други фактори, които биха ме накарали 10 пъти да премисля, преди да работя с онлайн магазин.

Коментар

Принципно нищо не значи...
            Но от няколко човека, които са доста в час, получавам информация за тази сделка.
            И аз

Коментар

Тъй като не намерих инфо в нета, бях готов да се съглася с alex.atanasov, но после пуснах едно mtr на grabo.bg и вече съм склонен да си мисля нещо :
              Code:
               Host                              
               1. ...
               2. ...
               3. ...    
               4. netinfo.bix.bg                 
               5. grabo.bg
              АБВ.бг също е "зад" netinfo.bix.bg.

Коментар

Първоначално публикувано от BornToDrink View Post
                Тъй като не намерих инфо в нета, бях готов да се съглася с alex.atanasov, но после пуснах едно mtr на grabo.bg и вече съм склонен да си мисля нещо :
                Code:
                 Host                              
                 1. ...
                 2. ...
                 3. ...    
                 4. netinfo.bix.bg                 
                 5. grabo.bg
                АБВ.бг също е "зад" netinfo.bix.bg.
                Аз имах предвид и написах, че "Нетинфо" не е купило Грабо, а не че нямат нищо общо.

Това къде се хоства значи толкова, колкото и бранда. Принципно сървърите мисля, че бяха първо в Powernet, после в telepoint (Чрез host.bg. Още са там btw.), а сега може да имат и в нетинфо, което не е тайна, всички могат да видят и да прочетат за отношенята м/у Wisdom и "host.bg" (които пък станаха част от Netinfo). Общо взето, всичко е навързано, но продажба на грабо няма, факт.
                Последна редакция от alex.atanasov; 21-04-2011, 06:24 PM.

Коментар

Първоначално публикувано от alex.atanasov View Post
                  Аз имах предвид и написах, че "Нетинфо" не е купило Грабо, а не че нямат нищо общо.

Това къде се хоства значи толкова, колкото и бранда. Принципно сървърите мисля, че бяха първо в Powernet, после в telepoint (Чрез host.bg. Още са там btw.), а сега може да имат и в нетинфо, което не е тайна, всички могат да видят и да прочетат за отношенята м/у Wisdom и "host.bg" (които пък станаха част от Netinfo). Общо взето, всичко е навързано, но продажба на грабо няма, факт.
                  Изчерпателно и точно

Коментар

Още един играч на сцената http://www.mediapost.com/publication...art_aid=149149

Коментар

Незнам колко време ще мине докато влезе на БГ пазара Г / www.google.com/offers /, но определено ще има доста закрити сайтове след това. Имам двама приятели, които са собственици на сайтове за групово пазаруване, и знам в детайли как се развиват нещата при тях, нали не си мислите че са станали милионери за 2-3 месеца Има доста хляб в този бизнес, но много трудно се намират оферти!

Коментар

Първоначално публикувано от bulram View Post
                        Незнам колко време ще мине докато влезе на БГ пазара Г / www.google.com/offers /, но определено ще има доста закрити сайтове след това. Имам двама приятели, които са собственици на сайтове за групово пазаруване, и знам в детайли как се развиват нещата при тях, нали не си мислите че са станали милионери за 2-3 месеца Има доста хляб в този бизнес, но много трудно се намират оферти!
                        Google Offers за момента не е конкурент. Но може лесно и бързо да стане.

Коментар

Първоначално публикувано от bulram View Post
                          Имам двама приятели, които са собственици на сайтове за групово пазаруване, и знам в детайли как се развиват нещата при тях, нали не си мислите че са станали милионери за 2-3 месеца
                          Едва ли са станали милионери от сайтове за групово пазаруване (освен ако сайтовете не са чужбински).

Коментар

За кое говориш? Че Нетинфо купува Грабо или за други става дума?
                            Много съмнителни тия 3 милиона евра които си писал в блога ти. За няколко седмици ще си направят такъв сайт, а с рекламите площадки които разполагат, а и не могат да запълнят могат да надминат грабо за нула време ... Все пак имат достъп до над 90% от интернет потребителите в БГ

Коментар

Първоначално публикувано от netsurfer View Post
                              Много съмнителни тия 3 милиона евра които си писал в блога ти. За няколко седмици ще си направят такъв сайт, а с рекламите площадки които разполагат, а и не могат да запълнят могат да надминат грабо за нула време ... Все пак имат достъп до над 90% от интернет потребителите в БГ
                              Съмнителни са, но като цяло Нетинфо не е като да нямат опит в трошенето на пари. Последната информация която имам е, че сделката е замразена за момента.

Коментар

Изчакайте...
                              X