SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Платих му за съставяне на блогове в blogger и WP.com, преведох му парите на 28 май
MsGeR каза:
netsurfer каза:
MsGeR каза:
netsurfer каза:
MsGeR каза:
Здравей. Не ти ли е удобно за плащане с банкова сметка?
и така става.
Може ли да ми покажеш няколко такива блога които сте правили??
http://laminiran-parket.blogspot.com/
http://kaminite.blogspot.com/
ок, мен ми трябва на английски - plr статии, както си писал - машинно пренаписани
дай банкова сметка и другите там данни

да има линкове към тези 2 домейна

предпочитам да не само в blogger ами да има и някой друг блог в wordpress,
как продцедирате?
- правите мейл с който регистрирате всички блогове ли?
Да, правим нов емейл за всички блогове. Ще има 20 блога в WP и 50 блога в Blogspot.
Код:
IBAN:BG88 
BIC: 
Име:
Това е банковата сметка. Ще започнем работа 28.05 :) ако не е проблем

ето следващото л.с.
MsGeR каза:
netsurfer каза:
почнахте ли?
MsGeR каза:
netsurfer каза:
MsGeR каза:
netsurfer каза:
какво става??
Почна ли работа?
Не чакаме ли блоговете ти за Webhosting да са готови?
не, почвайте :)
Какъв anchor те интересува. По-добре дай директно кода за тези връзки :)
На 10.06 ще ви бъдат дададени цялата информация и URL на блоговете иначе да работата е почнала

това е от 10-ти
MsGeR каза:
netsurfer каза:
някакво развитие?
MsGeR каза:
netsurfer каза:
почнахте ли?
MsGeR каза:
netsurfer каза:
MsGeR каза:
netsurfer каза:
какво става??
Почна ли работа?
Не чакаме ли блоговете ти за Webhosting да са готови?
не, почвайте :)
Какъв anchor те интересува. По-добре дай директно кода за тези връзки :)
На 10.06 ще ви бъдат дададени цялата информация и URL на блоговете иначе да работата е почнала
За съжаление последните дни ми се затрупа прекалено много работа... и затова няма а мога да спазя срока. Досега са направени около 30 блога в блоггър обаче това според мен не е извинение. Ще оставя сегашните блогове и си кажи адреса да ти пратя парите epay/банков превод
аз му писах, че няма проблем и ще го изчакам, тъй като не бързам.
След това му писах няколко Л.С. на които той не отговаря, а влиза във Форума.

Искам да знам, ще си свърши ли работата или НЕ??
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

При мен всичко си мина нормално, разменихме си общо 4 мейла и всичко мина типтоп.
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Че е некоректен го чувам за 2ри път. Първия път беше от Бикс, преди 2 месеца някаде..
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

тук изглежда не важи правилото, че по въпроса "Какъв е сексуалния статус на Марийка?" имат право да се изказват само тези, които са били с нея, а не всички които са чували че Марийка е "лека жена" :)
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

тук изглежда не важи правилото, че по въпроса "Какъв е сексуалния статус на Марийка?" имат право да се изказват само тези, които са били с нея, а не всички които са чували че Марийка е "лека жена" :)

Не, не важи :)
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

По-скоро важи правилото, че е добре да предупредиш другите, вместо да оставиш някой некоректен съфорумник да си развява коня. А това НЕ е първото предупреждение за него в този форум. Въпросът е, че админа на форума не е нито следовател, нито съдия.

Принципно статуса му в този форум отдавна е "очаква го бан", нужен е само конкретен повод.
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

По-скоро важи правилото, че е добре да предупредиш другите, вместо да оставиш някой некоректен съфорумник да си развява коня. А това НЕ е първото предупреждение за него в този форум. Въпросът е, че админа на форума не е нито следовател, нито съдия.

Принципно статуса му в този форум отдавна е "очаква го бан", нужен е само конкретен повод.

Колко повода или какъв повод чакаш???? да излъже още няколко съфорумци че един не е достатъчно ?
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Мен ме прецака с 1 домейн и се прави на ударен - откраднали му скайпа същия ден
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Е ако връща парите пък какъв е проблема. Да кажеш, че се прави на ударен и ти да си вътре с парите - разбирам, ама като гледам комуникацията, той просто се извинява и връща парите.

За другите неща не коментирам, защото не съм запознат, но едно е ясно ще имам едно наум ако ще искам или давам нещо на него.
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Е ако връща парите пък какъв е проблема. Да кажеш, че се прави на ударен и ти да си вътре с парите - разбирам, ама като гледам комуникацията, той просто се извинява и връща парите.

За другите неща не коментирам, защото не съм запознат, но едно е ясно ще имам едно наум ако ще искам или давам нещо на него.
НЕ Е ВРЪЩАЛ ПАРИ, КАЗАХ МУ, ЧЕ НЕ БЪРЗАМ И ЩЕ ГО ИЗЧАКАМ, ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ СЪМ МУ НАПИСАЛ 3-4 Л.С. И ТОЙ НЕ ОТГОВАРЯ !!!!
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Е да де не е връщал, но е предложил. Може човека да не е онлайн за известно време или нещо да се е случило.

Не искам да съм му адвокат! Щото нито го познавам нито съм имал бизнес с него.
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Аз доколкото разбирам на нетсърфера проблема не са парите а в липсата на време да прави сателити. Като е поел ангажимент MsGeR е редно да го изпълни.

П.С. Имал съм подобна ситуация с дизайнерка която след като съм вложил в N месечна рекламна кампания пари ден преди старта в 21:30 ми изпраща СМС колко била заета и как нищо не било готово.
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Е да де не е връщал, но е предложил. Може човека да не е онлайн за известно време или нещо да се е случило.

Не искам да съм му адвокат! Щото нито го познавам нито съм имал бизнес с него.
Last Activity: Today 08:58 AM

и ето какво получих от друг човек
bgsoft каза:
Аз създадох блогове за webhosting и чакам да ми плати че съм ги създал.

Иначе са създадени но го чакам и аз да ми плати че съм ги направил.
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Едно търсене на потребителското име и от Предприемач става ясно, че навсякъде върти глупави далавери:



Интересно е колко много може Google да разкрие за човека, на когото поверяваш пари и време :)
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Оффтопик: Бива ли да сте такива критици, чак Гугъл му е блеклистнал личния блог... хахаха foxycon.com

.... като гледам всичките му сайтове са офф..
 
Последно редактирано:
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Така,
може да затриете темата, получих данните, пича се оказа, че бил на почивка в кипър, но все пак за мен е чудно кой му влиза в профила :)
 

Горе