SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой знае ли какво става с MVM ads?

diabolic.bg

The Old Wastelander
Откакто колегата Мартин М. продаде сайта на тези нещастници, нещо все не им е наред. От вчера сайтът им или не се отваря, или излиза милото съобщение, че домейнът им е изтекъл на 23 септември и още не е платен. Дано не ни прецакат като разпространители и да ни завлекат с парите. Аз имам да взимам 60 лв, които не са кой знае какво, но като се вземе предвид цената от 3 ст/клик, представете си колко време въртя единствената им реклама за тези пари.

Моля, ако някой колега има начин за връзка - имейл, телефон или нещо друго на новите собственици - да се свърже с тях или да ми прати начина за връзка на ЛС! Умолявам ви от името на още 140 души, които чакат пари от тази измислена фирма.
 
За: Някой знае ли какво става с MVM ads?

За: Някой знае ли какво става с MVM ads?

О, аз още докато направих 1-2 лева от тях ги зарязах.. Единствената реклама беше за Уголемяване на *патки и на тях самите.. Късно си се усетил.. Някой да направи някаква страница, където да се съберете всички потърпевши и един общ съдебен иск ще им дойде добре.
 
За: Някой знае ли какво става с MVM ads?

За: Някой знае ли какво става с MVM ads?

Явно някой от тях следи форума, защото преди малко получих писмо от техен човек, който твърди, че по въпроса с домейна се работи и ще си получим парите. Дай, Боже, да е така!
Само не разбирам, при тази ниска цена на клик, защо нямат рекламодатели. Би трябвало да са зарити с реклами, а то на практика освен един Раздавалник, нищо друго няма. Е, има някаква за е р о г е н н и стимулатори, но аз съм забранил подобно съдържание, та все едно, че я няма. :confused:
 
Re: Някой знае ли какво става с MVM ads?

Здравейте момчета,
Аз видях темата и съобщих на собствениците, тъй като ги познавам.
Първо - за проблемчето - оказа се, че нещо домейн регистратора е объркал, на мен също ми се е случвало -
Updated Date 27-may-2013
Creation Date 18-may-2010
Expiration Date 18-may-2014

Ето погледнете! Домейнът си е подновен, и не е с днешна дата, нито от месец Септемри, както пишеше.
По отношение на колегата с паричките, доколкото разбрах не си е поискал сумата от системата.

Познавам новите собственици от много години и мога да твърдя с името си, че са коректни, точни и работят над това парите за клик да бъдат увеличени, очаква се дори да бъдат с най-добри параметри за цяла България.

Многократно съм твърдял, че БГ аудиторията и издателите от България заслужават много повече от един цент на клик, понякога даже по-малко от цент.

Със собствениците точно това сме обсъждали и имам уверението, че скоро ще бъдете изненадани приятно.
 
За: Някой знае ли какво става с MVM ads?

За: Някой знае ли какво става с MVM ads?

Е, да се надяваме да стане. Аз не размитам да изгубя един източник на приход, но при тази цена и една реклама си е жива мъка да изкараш нещо. Що се отнася до парите, наистина не съм ги искал от системата - чаках да се закръгли сумата и вчера като ми се отвори съобщението вместо сайта, увехнах като напикано мушкато. :D
 
Здравейте, колеги!
Отново имам нужда от вашето съдействие в ролята на последна надежда.
Бях подал заявка на 3 октомври за сумата от 50 лв и до момента няма никаква реакция от страна на фирмата. Писах лично на идминистратора на имейл, който сам той ми даде при предишния проблем, но отново няма нито отговор, нито някаква реакция.

Надявам се, че все още някой има контакт с тези несериозници и да ми помогнете, за да си получа споменатата сума, както и остатъка, който си поисках също на 13.12.2014г. (надхвърля минимума, който е задължителен). А след това цялата тази банда измамници да върви по дяволите.

Предварително благодаря за помощта, ако някой е в състояние!
 
Вчера сайтът на тези тарикати изчезна от мрежата и сървърът връща съобщение, че такъв сайт не съществува. Разбирайте, че вече няма и база данни. Честито на печелившите! Който е имал да взима (в това число и аз), ще има да взима... :mad: Във WhoIs фигурират данните на първия собственик и създател на сайта. Сиреч измамата е била замислена още при покупката му.

Опитвам се по някакви мои канали да получа информация за фирмата, но вече надеждата ми е почти умряла. Дори да ги намерим, няма доказателства и освен да пием по една студена вода, друго май няма да стане. :fight:

Re: Някой знае ли какво става с MVM ads?

Познавам новите собственици от много години и мога да твърдя с името си, че са коректни, точни и работят над това парите за клик да бъдат увеличени, очаква се дори да бъдат с най-добри параметри за цяла България.

Многократно съм твърдял, че БГ аудиторията и издателите от България заслужават много повече от един цент на клик, понякога даже по-малко от цент.

Със собствениците точно това сме обсъждали и имам уверението, че скоро ще бъдете изненадани приятно.
На мен тези приказки ми изядоха главата, ама никой не ми е виновен, че съм доверчив...
Изненадата е просто прекрасна - изгубих пари за около 8 месеца...
 
Последно редактирано:

Горе