Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Adsense и чек - осребряване, къде?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

Re: Adsense и чек - осребряване, къде?

Ако ти направят плащането около 25-ти, с експресна доставка идва до 5-ти следващият месец, а с обикновена до 10-ти. Осребряването в банката отнема около 1 месец, а таксата е 10-30 лева. Дните са ориентировъчни, може да е +- няколко дена.

Коментар

За: Re: Adsense и чек - осребряване, къде?

Първоначално публикувано от web3 View Post
      Ако ти направят плащането около 25-ти, с експресна доставка идва до 5-ти следващият месец, а с обикновена до 10-ти. Осребряването в банката отнема около 1 месец, а таксата е 10-30 лева. Дните са ориентировъчни, може да е +- няколко дена.
      мерси...ако ми осребряват чека Citibank...няма ли да стане по бързо?

Коментар

За: Re: Adsense и чек - осребряване, къде?

Първоначално публикувано от web3 View Post
        И още една подробност по спомени от времето на чековете. Таксата за осребряване не е твърда,а е % от сумата, но не по-малка от определена сума. И искат като си откриеш сметката във въпросната валута да имаш някакви пари в нея (около 20) та ако ти откажат плащането на чека от банката издател да може твоята банка да си удържи разноските.

Коментар

За: Adsense и чек - осребряване, къде?

вие как се получават парите? за фирма става само с чек..

Коментар

Re: За: Re: Adsense и чек - осребряване, къде?

Първоначално публикувано от berbatov_86 View Post
            мерси...ако ми осребряват чека Citibank...няма ли да стане по бързо?
            Най-вероятно - не.

Коментар

Здравейте,
              Може би съм малко закъснял за тази тема, но много търсих и не намерих друга алтернатива. Та искам да попитам как да си анулирам въпросния чек в adsense, за да си пусна парите през western union ? Търсих такава опция в adsens, но не намерих. Може и да изглежда глупав следващия въпрос, но не съм сигурен и как, в какъв вид и къде да им пиша, за да ми анулират чека ?

Поздрави!

Коментар

Аз съм го правил, имаше някаква опция в профила, даже таксата на DHL ми възстановиха, но май-трябваше да мине определено време.

Коментар

https://support.google.com/adsense/answer/1208356

Коментар

Изчакайте...
                  X