SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Банкова сметка и адсенс

Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

Одавна не ползвам adsense..... има къде, къде по-добре платени платформи (за БългарияІ поне :)
 
За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

Някой профили в google adsense са получили това съобщение тези дни.

Тези някои от България ли са, фирми ли са, или физически лица?
 
За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

Ако го напрявят и за България няма да е никак зле. За момента фирмените акаунти могат да приемат само плащания с чек и преминаване към банков превод ще е разлика от тук до небето :)
 
Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

Аз лично използвам и предпочитам easyads.bg. Вече няколко години само с тях не съм имал проблеми. Всичко друго бъгва, а и честно казано най-добри цени дават за клик. (Говоря за България)
 
За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

@NaZiRuS, нека да не коментираме неща, които нямат общо с темата... кой какво ползвал, кое било по-добро и т.н.

По темата: Не съм получавал подобно съобщение, в настройките също нямам опция за банков трансфер. Беше въпрос на време и вече явно тества EFT с избрани акаунти, което е чудесно новина. :)
 
Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

При мен дойде вчера сутринта за един акаунт, обаче все още няма или не намирам опция за поставяне на банкова сметка.
 
Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

@Илиев, хората питат аз отговарям. Ако не си забелязал в предния пост ми зададоха директен въпрос...
 
Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

А дано след нова година да вкарат поне за фирмените акаунти банково разплащане, че с тия чекове си е занимавка.
За физическите лица Уестърн Юниън си е добра алтернатива.
 
За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

@Илиев, хората питат аз отговарям. Ако не си забелязал в предния пост ми зададоха директен въпрос...

Питането към теб е следствие от излишното споменаване на някакви по-добри платформи в тема за плащания от Адсенс.

EFT ще е голямо улеснение за фирмените акаунти, но при акаунтите на физическите лица плащането сигурно ще става по-бавно в сравнение с WU... освен ако не се прави от българска банка, от българския офис на Гугъл, което ще доведе до отпадане на изискването за регистрация по ДДС и подаване на месечни декларации. :clap:
 
За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

Какво значение ще има откъде ти плаща ?

.... ще доведе до отпадане на изискването за регистрация по ДДС и подаване на месечни декларации. :clap:
 
За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

"Your account has been upgraded to a new payments system. Learn more." - излиза при логване в акаунта.

За съжаление не става дума за въвеждане на банкови преводи. Вижте "What's new" секцията:

https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=2569265

Споменаването на IBAN е само за страни, които си го имат. Друг е въпроса нас какво ни интересува в БГ превода, след като нямаме банкови преводи :))
 
Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

Ама и тия от Г какво толкова се правят, толкова ли е трудно да пуснат банкови преводи и към нашата държава, с тия чекове все едно сме в миналия век
 
Re: За: Новости при плащанията

Re: За: Новости при плащанията

Какво значение ще има откъде ти плаща ?
Голямо!
 
Профилът Ви бе надстроен до нова система за плащания......

Профилът Ви бе надстроен до нова система за плащания......

...следва семпло указание
HTML:
За да продължите да получавате плащания чрез електронен превод на средства (ЕПС), трябва да въведете своя международен номер на банкова сметка (IBAN) и банков идентификационен код (BIC) в профила си в AdSense, така че плащанията да могат да се изпращат успешно до банковата Ви сметка. Ако не знаете своя IBAN, ще намерите тези данни в извлечението по банковата си сметка. Тук са посочени указания как да въведете и потвърдите данните на банковата си сметка.

някой с информация по въпроса?!
 
За: Профилът Ви бе надстроен до нова система за плащания......

За: Профилът Ви бе надстроен до нова система за плащания......

А имаш ли такива полета в настройките за плащания? Не съм получил такова съобщение, но доколкото виждам за България още не е активен ЕПС. Възможно е да е някаква системна грешка и да го получаваш по друга линия, а може и настина да тестват с определени акаунти.

Ако имаш такива поленца за попълване, значи развитието тепърва предстои. Ако това е така важното което остава е да се уточни от къде ще е трансфера. Няма да е лошо някой от българските представители да внесе яснота по въпроса.
 
Re: Новости при плащанията

Re: Новости при плащанията

В какъв смисъл от къде ще е траснфера? От Гугъл Ирландия.
 
За: Re: Новости при плащанията

За: Re: Новости при плащанията

Няма полета, където да се попълне IBAN
 

Горе