Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Банкова сметка и адсенс

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Банкова сметка и адсенс

Някой профили в google adsense са получили това съобщение тези дни.

Re: Новости при плащанията

Одавна не ползвам adsense..... има къде, къде по-добре платени платформи (за БългарияІ поне :-)

Коментар

За: Новости при плащанията

Първоначално публикувано от tipin View Post
      Някой профили в google adsense са получили това съобщение тези дни.
      Тези някои от България ли са, фирми ли са, или физически лица?

Коментар

Ако го напрявят и за България няма да е никак зле. За момента фирмените акаунти могат да приемат само плащания с чек и преминаване към банков превод ще е разлика от тук до небето

Коментар

Първоначално публикувано от traki View Post
          Тези някои от България ли са, фирми ли са, или физически лица?
          От България на физически лица.

Коментар

Кои платформи са по-добре платени за България?!?

Първоначално публикувано от NeZiRuS View Post
            Одавна не ползвам adsense..... има къде, къде по-добре платени платформи (за БългарияІ поне :-)

Коментар

Аз лично използвам и предпочитам easyads.bg. Вече няколко години само с тях не съм имал проблеми. Всичко друго бъгва, а и честно казано най-добри цени дават за клик. (Говоря за България)

Коментар

@NaZiRuS, нека да не коментираме неща, които нямат общо с темата... кой какво ползвал, кое било по-добро и т.н.

По темата: Не съм получавал подобно съобщение, в настройките също нямам опция за банков трансфер. Беше въпрос на време и вече явно тества EFT с избрани акаунти, което е чудесно новина.

Коментар

При мен дойде вчера сутринта за един акаунт, обаче все още няма или не намирам опция за поставяне на банкова сметка.

Коментар

@Илиев, хората питат аз отговарям. Ако не си забелязал в предния пост ми зададоха директен въпрос...

Коментар

А дано след нова година да вкарат поне за фирмените акаунти банково разплащане, че с тия чекове си е занимавка.
                      За физическите лица Уестърн Юниън си е добра алтернатива.

Коментар

Първоначално публикувано от NeZiRuS View Post
                        @Илиев, хората питат аз отговарям. Ако не си забелязал в предния пост ми зададоха директен въпрос...
                        Питането към теб е следствие от излишното споменаване на някакви по-добри платформи в тема за плащания от Адсенс.

EFT ще е голямо улеснение за фирмените акаунти, но при акаунтите на физическите лица плащането сигурно ще става по-бавно в сравнение с WU... освен ако не се прави от българска банка, от българския офис на Гугъл, което ще доведе до отпадане на изискването за регистрация по ДДС и подаване на месечни декларации.

Коментар

Какво значение ще има откъде ти плаща ?

Първоначално публикувано от Илиев View Post
                          .... ще доведе до отпадане на изискването за регистрация по ДДС и подаване на месечни декларации.

Коментар

"Your account has been upgraded to a new payments system. Learn more." - излиза при логване в акаунта.

За съжаление не става дума за въвеждане на банкови преводи. Вижте "What's new" секцията:

https://support.google.com/adsense/b...answer=2569265

Споменаването на IBAN е само за страни, които си го имат. Друг е въпроса нас какво ни интересува в БГ превода, след като нямаме банкови преводи )

Коментар

Ама и тия от Г какво толкова се правят, толкова ли е трудно да пуснат банкови преводи и към нашата държава, с тия чекове все едно сме в миналия век

Коментар

Изчакайте...
                              X