Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

За: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Първоначално публикувано от s1yf0x View Post
    А би ли отделил малко време, за да разгледаш URL-а, който е посочен и да изкажеш мнение на специалист. Поне това, което може да се разбере от преглед на сайта. Предполагам, че ако за сайтове с голям трафик има "различни" възможност за генериране на доход, хората с такива сайтове тук ще се интересуват от консултациите как да ги интегрират.
    отделих и мнението ми е същото: понеже са голям сайт и със сигурност си имат акаунт мениджър при Гугъл, който може да им позволи да са по-свободни. също така, е възможно да ползва Doubleclick for publishers за сервиране на реклами и няма как да видя разликата. но със сигурност: обикновенните акаунти са доста опростени и има много повече възможности с Адсенс и който има много трафик е хубаво да се консултира със сертифицирана компания, дали ние, дали някоя от другите 7, списъка го има на сайта на Гугъл.

Коментар

Първоначално публикувано от traki View Post
      Благодаря за отговора. Нямам конкретен казус с мой сайт. Информативно питам. Интереса ми специално към ифрейм е точно от днес и е породен от този сайт 24hgold.com. Сутринта видях, че са активирали тази рекламка в дясно, 160*600, залепената. Ифрейм и вътре се въртят няколко реклами. Доколкото съм запознат с правилата на адсенс, мисля че в ифрейм не може да се показват адсенс реклами и се чудех дали може това да се промени. Отделно пък не съм сигурен доколко ако това е възможно ще е изгодно. Тъй като страницата за фрейма е гола, няма съдържание, тогава доколко рекламите ще са релевантни на съдържанието, а няма да бъдат само преследващи? Най-общо въпросът ми е има ли някакъв начин да се направи такава реклама ползвайки адсенс?
      Визираш стики банера вдясно? Да, това може с разрешение Но си прав: при фрейм, адсенс трудно разбира съдържанието и следователно рекламите са слабо таргетирани със всички последствия от това. Но специално за стики банера, той е много добро оръжие

Поздрави!

Коментар

Първоначално публикувано от CommissionShare View Post
        отделих и мнението ми е същото: понеже са голям сайт и със сигурност си имат акаунт мениджър при Гугъл, който може да им позволи да са по-свободни. също така, е възможно да ползва Doubleclick for publishers за сервиране на реклами и няма как да видя разликата. но със сигурност: обикновенните акаунти са доста опростени и има много повече възможности с Адсенс и който има много трафик е хубаво да се консултира със сертифицирана компания, дали ние, дали някоя от другите 7, списъка го има на сайта на Гугъл.
        Сега е момента да дефинираш какво се разбира под понятието "голям трафик" и какво твоята фирма може да предложи като индивидуално решение за увеличаване на доходите от Adsence . Може да уточниш и типове сайтове, които са по-желани от Google за по-либерална Adsence политика - примерно: инфо портали, форуми, лични блогове.

Коментар

Първоначално публикувано от s1yf0x View Post
          Сега е момента да дефинираш какво се разбира под понятието "голям трафик" и какво твоята фирма може да предложи като индивидуално решение за увеличаване на доходите от Adsence . Може да уточниш и типове сайтове, които са по-желани от Google за по-либерална Adsence политика - примерно: инфо портали, форуми, лични блогове.
          Аз отново искам да кажа, че не ми е целта да предлагам нещо тук, а само помощ и коментар и участие в дискусията, когато мога На сайта на Адсенс пише защо да се работи с хора като нас, но най-накратко: ние, всички, които сме сертифицирани, сме най-силните адсенс експерти в Европа със сигурност, може би и в света. Радвам се, че Българска фирма е сред този елит. А иначе всеки е свободен да работи сам директно с Адсенс, но гарантирам, че не всеки знае как да го направи правилно.

Така, за понятието голям трафик: никъде няма числа и няма да чуеш никой да казва къде е прага. Но за мен всичко под 500-1000 посетителя на ден е доста слабо, от 5к нагоре вече имаш някаква маса от хора, с които вече да тестваш и тн. Всичко е много субективно, един мега нишов сайт с 4к на ден може да дава резултатите на портал с 30к, затова е много сложно да се отговори с точно число. Нека да кажем: ако с кеф си отваряш адсенс сметката всеки ден, значи започваш да си сила вече

По-либералната политика не е въпрос на тематика. но като цяло сайт за саксии надали представлява огромен интерес и следователно няма кой да се занимава с него. Има големи ниши като електроника, пътувания, дрехи, финанси и други, там има сериозни сайтове и е нормално Гугъл да ги третира по-специално, така правят и малките мрежи, коткат си големите издатели и им разрешават повече свобода, според моя скромен опит.

Поздрави

Коментар

Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Въпрос:

Бизнес + личен акаунт? Възможно ли е?

В политиката на AdSense, пише че може, ако бенефициента на бизнес акаунта е различен. Някак си обаче ми се струва, че всичко казано от тях е предпоследно и мога да изгоря ако имам два акаунта.

Какво ще кажеш?

Коментар

За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Първоначално публикувано от fozzy View Post
              Въпрос:

Бизнес + личен акаунт? Възможно ли е?

В политиката на AdSense, пише че може, ако бенефициента на бизнес акаунта е различен. Някак си обаче ми се струва, че всичко казано от тях е предпоследно и мога да изгоря ако имам два акаунта.

Какво ще кажеш?
              Извинявай, ще можеш ли да поясниш: имаш личен акаунт, от който парите отиват в сметка А + бизнес акаунт, от който парите също отиват в сметка А? относно това да изгориш, не бих се притеснявал, защото винаги ще има предупреждение преди да те изключат (е, освен ако не си сгафил яката, но не говорим за такова нещо тук), но обясни моля те по-точно случая, мерси.

Коментар

принципа е - едно лице (физическо или юридическо) - един акаунт. аз може да имам 20 фирми за всеки мой сайт и е нормално всяка да си има свой адсенс

Коментар

Re: За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Извинявай, ще можеш ли да поясниш: имаш личен акаунт, от който парите отиват в сметка А + бизнес акаунт, от който парите също отиват в сметка А? относно това да изгориш, не бих се притеснявал, защото винаги ще има предупреждение преди да те изключат (е, освен ако не си сгафил яката, но не говорим за такова нещо тук), но обясни моля те по-точно случая, мерси.
                  Имам личен акаунт, където се плаща в WU. Искам бизнес акаунт, който да плаща по банка

Коментар

а аз искам да показвам реклами за залагания...

Коментар

За: Re: За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Имам личен акаунт, където се плаща в WU. Искам бизнес акаунт, който да плаща по банка
                      ами отвори си бизнес акаунт, пусни кодовете да вървят през него и затвори старият акаунт

Коментар

Re: За: Re: За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

ами отвори си бизнес акаунт, пусни кодовете да вървят през него и затвори старият акаунт
                        Да, така мисля. Става въпрос, че ще има някакъв период, може би 2-3 седмици, през които ще функционират и двата. Няма да показват реклами на едни и същи сайтове, но ще ми трябва физическо време за напасване на нещата.

Въпроса е през това време да не стане нещо.

Също така - мога ли да оставя личния си акаунт? Ей така, за всеки случай. Няма и по 1 импресия да прави, но знае ли се какво ще ми щукне след време?

Коментар

Първоначално публикувано от flasher View Post
                          а аз искам да показвам реклами за залагания...
                          можеш: отиди на Allow&block ads, виж втория таб Sensitive categories, там най-долу ще видиш Gambling/Betting и можеш да ги разрешиш. прилагам скрийншот, успех и пиши какви са резултатите ти. Click image for larger version

Name:	b4e6cd6d2df48a089ca6b5dba1c7c77f.jpg
Views:	1
Size:	19.5 KB
ID:	1058

Коментар

За: Re: За: Re: За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Да, така мисля. Става въпрос, че ще има някакъв период, може би 2-3 седмици, през които ще функционират и двата. Няма да показват реклами на едни и същи сайтове, но ще ми трябва физическо време за напасване на нещата.

Въпроса е през това време да не стане нещо.

Също така - мога ли да оставя личния си акаунт? Ей така, за всеки случай. Няма и по 1 импресия да прави, но знае ли се какво ще ми щукне след време?
                            Искам да кажа, че не съм Гугъл и не мога да гарантирам нищо все пак. Но наистина, от това, което ми казваш, не виждам причини да се притесняваш. Успех!

Коментар

Re: За: Re: За: Re: За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Искам да кажа, че не съм Гугъл и не мога да гарантирам нищо все пак. Но наистина, от това, което ми казваш, не виждам причини да се притесняваш. Успех!
                              Супер си Мерси много за консултацията.

Коментар

Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Момци, за да е четлива дискусията, не пускайте отговор за всеки цитат, а съберете циататите и отговорите в един пост. Другото се нарича бъмпване и води до бан дори на серитифцирани адсенс експерти (не се заяждам, но е добре да се четат правилата!!!).

Коментар

Изчакайте...
                                X