Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

За: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Кулинара е много строг днес Не бих казал че е бъмпване - като гледам въпросите са един след друг а темата ще е полезна на много хора.

Коментар

Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Именно един след друг са въпросите. Това, което трябва да се направи е Reply with quote, копиране на текста, на следващия въпрос пак Reply with quote и така до последния въпрос. После на едно място се отговаря на всички. Не виждам защо някой трябва да бъде изключение от правилото.

Коментар

Здравейте,

Интересувам се от следното нещо, според правилата на гугъл адсенс издателите нямат право да публикуват клипове, който съдържат насилие, бой, катастрофи и т.н. Интересува ме обаче, ако тези клипове са взети от youtube, и вече имат предварително сложен адсенс в тях (вграден в самия клип от youtube и отделно това на страницата на клипа в youtube се изобразяват реклами от адсенс), проблем ли е клип с това съдържание да бъде ползван в друг сайт, където също да има реклами от адсенс (наши). Същото се отнася и за други клипове, които показват реклами от адсенс в youtube (защото има такива, при които реклами просто няма и не се изобразяват.

Благодаря предварително!

Коментар

За: Re: Здравейте от Google Adsense Certified Partner

Първоначално публикувано от bigger View Post
          Здравейте,

Интересувам се от следното нещо, според правилата на гугъл адсенс издателите нямат право да публикуват клипове, който съдържат насилие, бой, катастрофи и т.н. Интересува ме обаче, ако тези клипове са взети от youtube, и вече имат предварително сложен адсенс в тях (вграден в самия клип от youtube и отделно това на страницата на клипа в youtube се изобразяват реклами от адсенс), проблем ли е клип с това съдържание да бъде ползван в друг сайт, където също да има реклами от адсенс (наши). Същото се отнася и за други клипове, които показват реклами от адсенс в youtube (защото има такива, при които реклами просто няма и не се изобразяват.

Благодаря предварително!
          Здравей, благодаря за въпроса, той е доста актуален за много сайтове, които ембедват от ютюб. най-правилното е да не слагаш подобни клипчета на сайта ти, на който имаш адсенс. това, че в тези клипчета има адсенс за теб няма значение, политиката се отнася до твоя сайт и съдържанието на него, тоест ти нямаш право понеже това съдържание в случая е срещу правилата.

в ютюб има и доста клипчета, които са на ръба да бъдат 18+, но не са. ако тези клипчета са на твоя сайт и има адсенс около тях, съвсем реално е да ти накажат сайта докато не ги махнеш. същото е и с насилие, бой и тн. препоръчвам да не се рискува, освен ако това не ти е нишата и не си заслужава супер много риска.

Успех!

Поздрави,
          Огнян Попов

Коментар

Здравейте и от мен,
            Как се гледа на съдържание, в което има Google Maps или снимка от Google Maps разрешено ли е да има Adsense на същата страница ?

Благодаря предварително !

Коментар

Първоначално публикувано от android View Post
              Здравейте и от мен,
              Как се гледа на съдържание, в което има Google Maps или снимка от Google Maps разрешено ли е да има Adsense на същата страница ?

Благодаря предварително !
              Здравейте, при условие, че не слагате рекламите в iframe или около друго непозволено съдържание, няма проблем да има Адсенс на страница където има Гугъл карти. И все пак, не съм виждал страницата и имплементацията и така малко говоря наизуст.

Поздрави,
              Огнян Попов

Коментар

Аз ще дам пример за гугъл карта и адсенс.
                Дано да не навредим на колегата със сайта де...
                http://www.bgstreet.net/

Коментар

Искам да питам относно новите рекламни елементи - тези с големите бутони със стрелка в тях. Как се активират и има ли някакви изисквания за тях тъй като при мен не се показват ....

Коментар

Първоначално публикувано от web3 View Post
                    Искам да питам относно новите рекламни елементи - тези с големите бутони със стрелка в тях. Как се активират и има ли някакви изисквания за тях тъй като при мен не се показват ....
                    Здравейте, не се активират, те са си активирани, но наистина, не винаги биват показвани от системата. Тези стрелки първо почнаха от мобилните реклами, за да е ясно, че там трябва да се кликне и да се елиминират грешните кликове породени от скрол или други движения по екрана на телефона и таблетите. после ги пуснаха и в десктоп вариант.

Ако очакваш, че ще ти скочи много кликаемостта с тези стрелки, според мен не храни големи очаквания

Поздрави,
                    Огнян Попов

Коментар

Здравейте
                      Ползвам Адсенз с фирмен акаунт. Счетоводителите на фирмата издават фактура при получаване на плащане и искат от мен да осируря потвърждение от Гугъл че е получил издадената фактура?!
                      Можете ли да ме посъветвате какво мога да направя?

Коментар

Здравейте отново,
                        Имам сайт, който има блокирани реклами за Adsense, ако направя Redirect 301 към друг сайт , това ще пренесе ли наказанието върху новият сайт?

Благодаря Ви предварително !

Коментар

здравейте,

по-добре късно отколкото никога Предлагам ви да не се опитвате по никакъв начин да редиректвате. но така или иначе, дадена блокада се е получила заради съдържание и неправилна интеграция на дадени страници. Ако на новият сайт всичко е наред, според мен спокойно можете да си редиректнете стария към новия. И все пак, не бих рискувал ако не се налага. Също така, бих искал да кажа, че не съм виждал сайтовете, не знам защо са ви баннали и доколко ви гледат в момента какво правите Успех!

Коментар

Здравейте,

типичен казус за всички бг акаунти. няма как да накарате гугъл да ви потвърди, всички са така. не че това е отговора, който искате да чуете, ама нямам по-добър в момента

Коментар

Здравейте и от мен. Съжалявам, ако дублирам въпроса си, но не открих нищо в търсачката и затова реших да питам тук. От около година забелязвам доста странно поведение на прогнозните приходи на Adsense и по-конкретно големият денс на сумите. За пример: днес в 13:00 часа бях на 5.00 EUR, час по-късно на 5.34 EUR, после паднах на 0.70 EUR, сега съм на 2,04 EUR (докато пишех това съобщение се промени на 1.65 EUR) и въобще постоянно играе. Въпроса ми е това на какво се дължи. Наясно съм със значението на думата "прогнозни", но не мисля че е нормално такова поведение. Още повече в последно време тези подскоци нагоре надолу са мега големи и поражда у мен смесени чувства. Ще се радвам, ако отговорите на въпроса ми и се извинявам, ако вече сте го направили някъде, а не съм го открил.

Коментар

Първоначално публикувано от ivor View Post

Аз ще дам пример за гугъл карта и адсенс.
                                Дано да не навредим на колегата със сайта де...
                                http://www.bgstreet.net/
                                ,
                                Това си ползва официалната библиотека на AdSense за Google Maps. Сиреч правено е от Google. Съмнява ме да е забранено, ясната забележка, че на този сайт няма особено много съдържание. Тоест ако има наказание, вероятно то ще произлиза от липсата на съдържание, отколкото на ползването на Google Maps AdSense Library

Коментар

Изчакайте...
                                X