SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Western Union за издатели на AdSense в България

AdSense BG

Официален представител
Здравейте,

Радвам се да ви информирам, че от днес дългоочакваната възможност за получаване на плащанията от AdSense с Western Union Quick Cash е достъпна за издателите в България.

Western Union Quick Cash дава следните предимства:
- Получаването на плащанията е безплатно за издателите и не е обвързано с такси за доставка или за осребряване.
- Плащането може да бъде получено в брой, един ден след като бъде издадено.
- Плащането може да бъде получено при всеки местен агент на Western Union, който предлага услугата Western Union Quick Cash.

Ако сте издател на AdSense, преди да се регистрирате за получаване на плащания с този безплатен и бърз метод, трябва да имате предвид следните важни неща:
- Western Union Quick Cash е достъпен само за профили на физически лица, чиито имена на бенефициенти са имена на физически лица.
- Плащанията се извършват в щатски долари, но в зависимост от представителя на Western Union бихте могли да ги получите и в лева.
- За да получите плащането си ще бъде необходимо да носите документ за самоличност, издаден от държавните органи (лична карта или международен паспорт). В тази връзка е задължително името на бенефициента да съвпада с името в документа за самоличност. По принцип би трябвало да е достатъчно да използвате собственото и фамилното си име, но за да сте сигурни, можете предварително да проверите изискванията за името на получателя, като се свържете с агента на Western Union, с който ще работите.
В случай че се налага да промените името на бенефициента, за да осигурите съответствието на двете имена, използвайте формуляра за промяна на името на бенефициент.
- Трябва да посетите агента на Western Union и да получите плащането си в рамките на 35 дни от неговото издаване. В противен случай, то ще бъде кредитирано обратно в профила Ви. Освен това плащанията за профила Ви ще бъдат задържани и ще бъде необходимо да се свържете с нашия екип.

За да започнете да получавате плащанията си с Western Union Quick Cash, влезте в профила си и кликнете върху връзката 'редактиране' в секцията 'Детайли за получаване на плащане' (раздел 'Моят профил'). Подробни указания се съдържат и в нашия Помощен център.

В случай че имате профил като физическо лице и искате да получите плащането си за м. август с Western Union Quick Cash е необходимо да изберете тази форма на плащане до 15-ти август.

Ако имате допълнителни въпроси посетете специалната секция, за плащанията с Western Union в нашия Помощен център или ги публикувайте тук и аз ще се радвам да ви отговоря.

В момента работим и по актуализацията на информацията в Помощния център, включително списъка с държави, в които предлагаме Western Union като форма за получаване на плащания от AdSense.

Поздрави,

Гергана
Екипът на Google AdSense, България
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

страхотна, новина, предполагам вече мога да си призная, че участвах в бета тестовете на Western Union Quick Cache опцията. Искам да споделя, че съм много доволен - става за минути и от всяка точка на страната.
Да ни е честито на всички, а дано скоро и да има опция по банков път както я има за Унгария от скоро.
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Наистина новината е страхотна, лично аз не съм натрупвал такава сметка, че да си заслужава да си я изтеглям, като знам братовчед ми колкото чека е изкарал и после колко проблеми около осребряването им в банката, но сега може да се възползвам от услугата ;) Което ме насочва на въпроса, къде има клонове на унион?!
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

...става за минути и от всяка точка на страната.
Всъщност става в цял свят, където има офиси на УЮ.

С едно допълнение, ако получавате над 10к долара, няма да може да ползвате Уестърн Юниън.
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Всъщност става в цял свят, където има офиси на УЮ.

С едно допълнение, ако получавате над 10к долара, няма да може да ползвате Уестърн Юниън.
благодаря за уточнението

и дай боже след време да не можем да се възползваме от WU опцията по причината която ти посочи
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Демек G ти ги вземат от сметката преди да ти ги изпратят :)
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Браво, по добра новина от това не съм чувал скоро :) Това показва, че макар и с бавни темпове, българският интернет се развива. Ако беше така и с българската електронна търговия..
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Няма никакви такси - нито 24$ за чека, нито 10-15$ от банката или нещо такова. Каквото си искарал до стотинката в джоба.
Nice :)

Наистина бета теста мина успешно, нито един път нямаше каквато и да било засечка.

Браво на Google! :)
Наистина се чувствам като бял човек :)
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Това наистина е чудесно!

Между другото, името на бенефициента в акаунта в Adsense на латиница ли следва да се зададе, както и при чековете? Предполагам, че да, но кажете все пак, ако греша.
 
Последно редактирано:
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Значи виждам, че има опция за промяна на името, на което се получават парите. За колко време се изпълнява заявката и може ли името да се промени изцяло?

Мога ли да взема парите от WU, ако нямам 18 години?
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Имената, които въвеждате по-долу, трябва да са идентични с името на настоящия бенефициент.
Не можеш да смениш името
 

Горе