SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdSense for Feeds

B

bedio

Guest
Добре, примерно този фиид http://feeds.feedburner.com/technologius

Каде са адсенс рекламите, всичко направих, а в адсенса не мидава никаква статистика да са показвани. Даже разреших и домайните в Allowed Sites:

feeds.feedburner.com
feeds2.feedburner.com

Има ли нещо специфично което изпускам ?
 
Re: AdSense for Feeds

При мен се показват рекламите
 

Прикачени файлове

  • b.jpg
    b.jpg
    54.9 KB · Преглеждания: 0
Re: AdSense for Feeds

Ясно. разбрах. показва ги във фиид бурнера, но понякога същия адрес ми вади xml-а, а не феед бърнъра... е това нямам идея защо става
 
Re: AdSense for Feeds

Ползвал съм ги тия реклами там, и да ти кажа според мен са напълно излишни, няма много файда от тях, хем съм ги слагал на фийдове които са ми много посещавани, и реших че няма смисъл да си затормозявам потребителите излишно.
 
Re: AdSense for Feeds

Ползвал съм ги тия реклами там, и да ти кажа според мен са напълно излишни, няма много файда от тях, хем съм ги слагал на фийдове които са ми много посещавани, и реших че няма смисъл да си затормозявам потребителите излишно.

за BG или EN сайт ?
 

Горе