SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

New Western Union payment method

Re: New Western Union payment method

е как кеширахте, на мен ми искат от WU някъв 10 цифрен код,, който нямам, а пише в адсенса ми:

You are scheduled to be sent a payment by the 30th of this month. If you're receiving a standard delivery check, please allow up to 4 weeks for delivery, depending on your location. If you're using EFT or secured express delivery, your payment should arrive by the 5th of next month.

Това ко значи - че са ми пратени, 4е ще ми ги пратят ли ? Като ми ги пратят какво пише и получавам ли кода ?
 
Re: New Western Union payment method

Контролен номер на паричен превод (MTCN) ти искат. Имаш го като цъкнеш на "подробности" в "Историята на плащане"

И по принцип ти искат всичко, което го имаш в тези "подробности".
 
Re: New Western Union payment method

"details" за всяка месечна сума ли имаш предвид ?
 
Re: New Western Union payment method

Ми аз съм на бг..сигурно е details, но на направено плащане, а не на месечни приходи. :)
Тоест, ако си направил задържане на плащането - само ти се трупат. (или ако нямаш 100 долара)
 
Re: New Western Union payment method

"You are scheduled to be sent a payment by the 30th..." значи че трябва да мине още някой ден. Долу в табличката трябва да пише първо
"payment in progress"
после
"payment issued" и ще имаш линк от който да видиш детайлите за плащането
 
Re: New Western Union payment method

"You are scheduled to be sent a payment by the 30th..." значи че трябва да мине още някой ден. Долу в табличката трябва да пише първо
"payment in progress"
после
"payment issued" и ще имаш линк от който да видиш детайлите за плащането

10x за детайлния отговор, това ми трябваше като инфо.
 
Re: New Western Union payment method

еееее "pаyment in progress" съм вече.. яко,.... скоро - нов сървър :) ехееееее
 
Re: New Western Union payment method

Както се казва - добре дошъл сред 4 цифрените суми :)
 
Re: New Western Union payment method

Парите са пратени, днеска банките дали ще работят?

Работят друг път, на мен също са ми преведени парите, но ходих до ЦКБ и са почивка от днес до 28, а на мен парите ми трябват. Утре или на 26 дали ще работи някоя банка?
 
Re: New Western Union payment method

Ха и на мен са ми преведени. А честито.. ама май няма как днес да ги тегля.. се пак 24ти.. пък и 16 часа е...
 
Re: New Western Union payment method

Western Union клоновете проверихте ли дали работят, извън банка които са?
 
Re: New Western Union payment method

Банките ще работят чак на 29-ти, а за WU клонове не знам, тука нямаме.
 

Горе