SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

New Western Union payment method

bgkulinar

Меринджей
We’re excited to tell you that we're offering a new payment method for some countries. If you're located in Argentina, Chile, China (Mainland), Colombia, Malaysia, Pakistan, Peru, the Philippines, or Romania, you can now sign up for Western Union Quick Cash, a new form of payment that lets you receive your AdSense payments in cash using the worldwide Western Union money transfer service.
Ние в БГ пак сме прецакани. Хубавото на този превод е, че си вземаш парите веднага, а не чакаш както за чек 30 дни за осребряване. Гадост!
 
Последно редактирано:
Re: New Western Union payment method

От последната томбола на WU и пощенска имам 10-ина химикалки, как поне един път не ми се падна нещо друго. Късмет! :)
 
Re: New Western Union payment method

От последната томбола на WU и пощенска имам 10-ина химикалки, как поне един път не ми се падна нещо друго. Късмет! :)
Аз пък съм на ключодържатели от Пощенска :)
 
Re: New Western Union payment method

А, така. А, аз от Сосиетето, трябваше да събера 6 кода, за да получа малка награда и след това да участвам за голямата награда. Така че сте на далавера.
 
Re: New Western Union payment method

Трябва ли да имаш сметка в банката, за да си вземеш парите от WU?
 
Re: New Western Union payment method

Трябва ли да имаш сметка в банката, за да си вземеш парите от WU?
не, но е по-удобно със сметка, че направо по нея ти ги дават, иначе могат да усукват да ти ги обменят и т.н.
По принцип са длъжни (освен ако ти не се съгласиш) да ти ги дадат във валутата в която са изпратени.
 
Re: New Western Union payment method

Ок, мерси. :)
значи и аз ще си пробвам късмета на томболата. Обичам такива работи. :p
 

Горе