Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да работим с Адсенс Ирл без проблеми с НАП

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• За: Как да работим с Адсенс Ирл без проблеми с НАП

Първоначално публикувано от studentbg View Post
    Защо? Някакви специални документи ли искат? Иначе аз съм студент в момента.
    В някои агенции по вписванията си позволяват да лъжат хората, че за да се регистрират като свободна професия (работещ на свободна практика) трябва диплома за висше образование, което всъщност не е вярно. В нашия град например, след като се разправях с лелката по този въпрос, след няколко дни вече бяха сложили и бележка на врата в този дух. Иначе по закон можеш да се регистрираш по няколко начина. Казвам ги по памет, а ги бях чел в документ публикуван на техния сайт. Можеш да се регистрираш с документ за някаква професия. Би трябвало да става с документ примерно от гимназията, ако са ви издали за някаква професия. Например за преводач може и със сертификат, имам роднина регистриран така. Може да се регистрираш и като консултант ( май не искаха никакъв документ), и като такъв имам познат, но и двамата ми познати отидоха с адвокати да се регистрират.
    Дори в документа който четох имаше точка, че можеш да се регистрираш, ако имаш договор с някоя фирма за извършване на някаква дейност. За съжаление сега не откривам този документ. Така, че всичко зависи от служителя на какъв кеф е. После в НАП няма проблем. Признават договора с Гугъл.

P.S Намерих документа: http://www.registryagency.bg/bg/Serv...stat/f223.html
    Последна редакция от gogobg; 21-03-2013, 12:30 AM.

Коментар

• Как ще се процедира отсега нататък след като Великобритания излиза от ЕС
      ще има ли нужда от ДДС и да не се окаже че реално дължим ДДС ако сме регистрирани по ДДС

Коментар

Изчакайте...
      X