SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Bulsatcom vs Blizoo

stefboy

New member
Преместих се в ново жилище и реших да си пусна пакет ТВ+Интернет и офертите на двата оператора най ми допадат,но все пак реших да питам струва ли си. Спрял съм се на следните пакети:

Bulsatcom: # пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУМ + 22 Mbps Интернет 31.80 лв.

Blizoo: Пакет Есктра 80 канала + 24 Mbps Интернет + Цифров телефон с 50 минути градски и национални разговори за 30лв/месец

Втората оферта изглежда по рентабилна откъм услуги/цена,но за мен телефона не е екстра, а най-държа на Интернета.

Дайте мнения кой доставчик как е. Интернет услугите им тепърва навлизат и не искам да ме ползват за опитно зайче.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Тази седмица поне 4-5 блога видях оплаквания от Близу. Разрови се. Не ми звучат, като оферта.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Не ви съветвам BLIZOOOO .. първо работят с някви фирми по-изпълнители за монтаж, второ като се уговорите примерно за 10 часа идват на следващия ден в 18.. отделно качеството е под всякаква критика.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Бях клиент на Близу и се махнах заради проблемен интернет. От 8 месеца нямам проблем с Булсатком нет.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

При близуто май не може да се ползва нета на повече от един компютър - или поне аз не можах да го пусна с рутер - модема им е настроен да работи като bridge. Иначе интернета им не е зле като скорост - явно зависи и в кой град си и къде си. За интернета ни искаха 3 лв отгоре към месечната такса - което си е без пари, ползвам го за резерва
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

При близуто май не може да се ползва нета на повече от един компютър - или поне аз не можах да го пусна с рутер - модема им е настроен да работи като bridge. Иначе интернета им не е зле като скорост - явно зависи и в кой град си и къде си. За интернета ни искаха 3 лв отгоре към месечната такса - което си е без пари, ползвам го за резерва

На някои пакети предлагат wireless, LAN-а ще го жертваме.

Бях клиент на Близу и се махнах заради проблемен интернет. От 8 месеца нямам проблем с Булсатком нет.

На кой план си ? Каква е реалната скорост ? Град?
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Blizoo (Евроком) са ужасни. Сега ми изтича договора с тях и не искам да ги чувам повече.

Проблеми постоянно има от всякакво естество. Техниците никакви не идват, а ако решат да дойдат, закъсняват.

Не знам дали някой ще ми повярва, но съм платил повече пари за телефони при оплаквания, отколкото съм им дал за услуги.
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Blizoo (Евроком) са ужасни. Сега ми изтича договора с тях и не искам да ги чувам повече.

Проблеми постоянно има от всякакво естество. Техниците никакви не идват, а ако решат да дойдат, закъсняват.

Не знам дали някой ще ми повярва, но съм платил повече пари за телефони при оплаквания, отколкото съм им дал за услуги.

Абсолютно същата ситуация с телефонната ми сметка :)
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Какъв е този интернет от Булсатком? ЛАН? Има ли покритие на територията на целия град?

http://www.bulsat.com/internet.php

Някой с Булсатком може ли да покаже тестове при съответният пакет 12, 22 или 32MBps.

И какви са upload скоростите на пакетите, че са ги спестили в сайта им. :rolleyes:
 
Re: Bulsatcom vs Blizoo

* Високоскоростен оптичен? интернет достъп без ограничение на трафика.
* Получавате безплатен реален IP адрес, който Ви дава възможност за: конферентни разговори, видео наблюдение, охранителни камери и др.
* Получавате напълно безплатно 1 пощенска кутия с обем 60 МB. на нашия сървър, с активирана анти - спам защита. Имате възможност и за отдалечен достъп до вашия e-мейл акаунт през уеб, така че можете да прочетете писмата си дори когато не сте на компютъра си.
* Пакетни отстъпки - при ползване на две услуги - Оптичен интернет и Цифрова ТВ.
* Възможност за временно спиране на достъпа до услугата.

Ако и скоростите им не са като на БТК "виртуалните" WAN мрежи дето са като извънземните (всеки е чувал за тях,но никои не ги е виждал) си заслужава да се пробват, а и цената в комбинация с телевизия е доста добра.
Остава да дочакам да дойдат и при мен,но като им гледам картата с покритието и графика няма да е дълго чакането.

Здравейте спортни канали и (дай боже) стабилен интернет! :)
 
Последно редактирано:
Re: Bulsatcom vs Blizoo

Доколкото знам за нета на булсатком, ако вали е далеч от оптималния. Не съм им клиент и не мога да го твърдя от личен опит.
За нета само мога да предполагам, но ако завали малко по-силен дъжд - телевизията им никаква я няма - снощи например от 9 до 0.30 много зле, насичане, прекъсване, като на два пъти пълно прекъсване за по 15 мин.
Представям си интернета какъв ще е, освен ако не ползва друга технология, но каквато и технология да ползва нали идва през същата сателитна антена, или греша ... :confused:
 

Горе