SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Стеник нещо са пили много кафе май ....

Статус
Not open for further replies.
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Не знам момчета. Всичко това ми се струва ужасно глупаво. Не сме толкова много, а и "баницата" не е чак толкова малка и има за всички. Междуличностните разправии и нападки никъде не са донесли добро или каквато и да е полза на бранша.

Помислете над това, дайте да се съберем да се напием, каквото е имало за прошка да простим и да гледаме напред. Алтернативата е кофти , повярвайте ми :)
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Отказът не беше свързан с обоснование, че темите не подхождат, лекторът не е на ниво, има други по-добри кандидати или подобни теми. Отказът се базираше на видимо субективна преценка, която желаейки да запазим добрия тон и колегиалното отношение в българския уеб бранш, няма да цитираме.

И откъде на къде организаторите дължат обяснение за отказ или са длъжни да изберат точно вас :)

Някой да е чувал и чел нещо на SEO тематика - постижения, мнения, материали и пр било от сайта им/портфолио или публични мероприятия. Аз не. А портфолиото за SEO услуги на Стеник има ли нужда от коментар.
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Някой май търси внимание..
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Не знам момчета. Всичко това ми се струва ужасно глупаво. Не сме толкова много, а и "баницата" не е чак толкова малка и има за всички. Междуличностните разправии и нападки никъде не са донесли добро или каквато и да е полза на бранша.

Помислете над това, дайте да се съберем да се напием, каквото е имало за прошка да простим и да гледаме напред. Алтернативата е кофти , повярвайте ми :)

Аз съм твърдо за напиването :) и за събирането, пък и да простим по две три водки :)
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Невероятни шапшали,

Аз им написах това и очаквам задълбочен отговор.
Вашият коментар изчаква одобрение.
Муахаха:
1) Темите са безкрайно широки, неактуални и за начинаещи. Зад първата и вотрата тема се крие едно и също. Рекламния трик в темите е че искате да предлагате SEO услуги към всеки направен от вас сайт.
2) Централната част на Казуса ВИ , имам предвид отговора на организаторите, не е част от писмото. Как тогава да Ви повярвам?
3) Писмото има правописни грешки. Офис в германия нямате, а имате представител с мобилен телефон и адрес в Мюнхен? Има не малко хора, които се кефят и си мислят брей, тия имат офис в Германия. Много смешна работа.
4) Сателитите не съм ги търси, но като видя, че има някакъв линк към стандартна уърд прес тема, пък тя не е тая ми е малко странно.
5) Последно, конференцията е частна инициатива. Това не са лекарства за онкоболните, от които правителството е лишило хората. Организирайте си Ваша и си включете темите, които Ви харесват. И моя професор по бизнес информатика не иска да преподава Ruby, а преподава Visual Basic и вика, take it or leave it.
Ако не ми се разсърдите много, мога даже и за стажанските Ви порограми да се кандидатирам:)) Пийте си ракията и заповядайте на конференцията.

@oginn и другите организатори, аз може ли да говоря по темата , колко е важно за SEO оптимизатора да може да чете. Темата не е комерсиална, пък е и за много напреднали. И внимавайте защото и аз мога да пиша писма, и фирмен печат имам ;).
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Пичове що хвърляте излишна енергия за глупости?
Качествените в сферата си има какво да покажат и как да се докажат. И това не е с писане по форумите а с бачкане. Нито осъждам нито оправдавам някой в спора. Всичко ми напомня за едно подобно мое приключение, което беше точно преди 10 години и с почти идентичен проблем. Колко нощи не спах от яд... и за какво? Сега даже ми е смешно.

Стремете се да извличате от проблема, без да влагате в създаването и развиването му.

Успех на конференцията!
Искрено съжалявам, че няма да присъствам :(
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Аз пък няам нито една сателитка, ни един спътник, орбитална станция и прочие..
И съм на първа страница, по "уеб дизайнер", на втора позиция (бях на първа ама един колега ме измести, ше се върнем спокс). Сам самичък го вдигнах..... блога де :D

Ама на не ме поканиха за лектор.
Ама и не щъ де... виж за лектор по дизайн по съм съгласен :D

Както и да е.
Излишно си чешем... мъд*** с тия неща.
Един са сърди, други пък хейтят... излишни нерви и енергия.
А енергията е ценна материя.
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Публикувахме отговора на Огнян Младенов и липста на на такъв на другия организатор в темата в блога ни SEO конференция 2011, като с това за Stenik темата е затворена.

Тъй като с пускането на новия stenikgroup.com на есен ще търсим SEO специалисти, с които да си партнираме и да аутсорснем голяма част от SEO проектите ни, изключотелно се радвам, че от тази тема за кратко ми помогнахте да разбера към кои хора ще мога да се обърна и да разчитам, и на кои им пречим и не ни семпатизират. Спестихте ми доста дълго проучване.

На есен някои ще имат доста повече работа ;) Peace \/ и ще се видим на масата с пиенето.
 
Стеник са много зле!

Стеник са много зле!

Помислете над това, дайте да се съберем да се напием, каквото е имало за прошка да простим и да гледаме напред. Алтернативата е кофти , повярвайте ми :)

Ако трябва да съм честен, и ние сме фирма която се занимава с програмиране, но в малко по-друга област от уеб, разработваме софтуер и дори нямаме фирмен сайт.

Чудно ми е как може някои фирми да не правят мръсотии на другите (3D, Уеб Дизайн България и другите потърпевши), а други като Стеник да се скъсват да го правят. Това е доста показателно че някои във вашия бранш се чувстват застрашени и да ме прощават от Стеник - леееко изгладнели.

Това което прочетох за Стеник че:
Офис в германия нямате, а имате представител с мобилен телефон и адрес в Мюнхен
също е показателно че се чудят откъде да си намерят клиенти и ако са едни от добрите фирми едва ли щеше да им се налага да използват такива заблуди и да лъжат клиентите си.


За шефа на Стеник:

oggin, не се познаваме лично, но ми си струва че си свестен човек и си мисля че няма да можете да се съберете със шефа на Стеник и да се напиете освен ако той не го направи нарочно точно заради този мой пост или ще се срещнете самотни само двамата защото такъв човек едва ли има почитатели. Ако примем че има пари, според мен той има само подмазвачи.


Няколко факта които забелязвам:
1. Прочетох им писмото в което питат може ли да станат лектори. Забележете само колко грандомански е най-горе пасажа: До лекторите... до организаторите... до Българска уеб асоциация... до регистриралите се... до Seo специалистите в България.

2. Знаете ли че профила на шефа им Чорбанов във фейса http://www.facebook.com/sedefa бе доскоро като страница на Публична личност, като страницата на президента и други такива? В профила му нямаше бутон "Добави като приятел" а имаше "Харесвам". Представям си го Бойко Борисов как клика ... харесвам Седефа, хехехе :)

Аз съм доста по-стар от него, но ми се струва че този младеж Чорбанов тотално се е объркал. Той май се мисли за звезда или само така ми се струва :confused:


За класирането в търсачките на Стеник:
Те твърдят в блога си и дори и в блога на Суперхостинг че са толкова добри че сайта им дори е класиран в гоогле без сателити ... и отново грандоманията в коментара му - "Stenik Web Army".

Дори и такъв невежа като мен вижда че сайта им се крепи на линковете от сайтовете на клиентите им (което май е практика) и на платени линкове (което май показва че не знаят да създават и сателити).


Според мен организаторите на конференцията са им отказали защото:

а) Стеник не са добри в сео оптимизацията и би било смешно да са лектори на такова чудесно събитие
б) защото не са професионалисти и правят мръсотии на другите фирми в бранша
в) защото много фирми от вашия бранш не уважават Стеник и ако ги бяха изтипосали като лектори на Seo конференцията щяха да разсърдят някои и да разсмеят други.


Та нека организаторите от Аверанк и Seom да ме поправят ако бъркам, но ми се струва че дори и една причина от тези е предостатъчна :)


П.С. @isavkov, не се обяснявай, видях ти коментарите в личния блог на същия този Чорбанов - подмазваш му се като на 18 годишно гадже (последния коментар).
 
Последно редактирано:
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Това е третия ми коментар в този форум. 3 за щастие :)

Не знам кой е изгладнял. Но храната сама ще си покаже, когато му дойде времето :) По-пошло и неподплътено нещо не съм чувал :)
 
Re: Стеник са много зле!

Re: Стеник са много зле!

Ей навряхте ме във филмите :D
Верно че съм драснал там някъв комнетар, ама аз пиша без да се ангажирам с заемане ня няква страна - било то на Стеник или друг. Не, не заемам ничия страна.

Всъщност ми е доста забавно, да чета всичко станало до момента. Ии признавам си - да, наливам по малко масълце в огъня :D
Ама туй за спорта :D
 
Последно редактирано:
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

isavkov, сори, не исках да те обидя, но така ми изглеждаше като го прочетох това.
 
Re: Стеник са много зле!

Re: Стеник са много зле!

oggin, не се познаваме лично, но ми си струва че си свестен човек и си мисля че няма да можете да се съберете със шефа на Стеник и да се напиете освен ако той не го направи нарочно точно заради този мой пост или ще се срещнете самотни само двамата защото такъв човек едва ли има почитатели. Ако примем че има пари, според мен той има само подмазвачи.
.

Мога да те уверя, че се познавам със "шефа на Стеник", пил съм на една маса с него и със сигурност има много почитатели ... и почитателки. Смятам, че е добър човек и отличен професионалист, а що се отнася до случая вече поех своята отговорност, че макар и съвсем неумишлено е възможно да съм го подвел.

За съжаление не виждам начин, а и нямам възможността да променя нещата, така че си пиша 10 червени точки и ако се навие пак да пие с мен, ще трябва да платя сметката. Сериозно разглеждам възможността да си туря още един бан от форума до края на годината и да мирясаме :)
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

С риск да си навлека много поздравления за преките ми роднини, ще заключа темата, тъй като се превръна в опити за псхилогичен профил на мистър Стеник & Co и анализ на беклинковете към техния сайт. BTW за тези три дни от пуснакенето на old-fashion становище, на хартиен носител с ръчно положен подпис и мокър печат сигурно са изтрепали трафика с linkbite. Нека се плюем по другите блогове.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе