SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Стеник нещо са пили много кафе май ....

Статус
Not open for further replies.
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Моля от Стеник да не твърдят, че нямат сателитки или купени линкове, защото един от долуподписаните, твърдеше друго в една лична среща преди време :)
Да не говоря, че тогава нямаха SEO във фирмата и аутсорстваха проектите. Вече може да имат, нямам си идея...моля за извинение, ако е така :)
 
Последно редактирано:
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

хахаха майтап.
ама ако това което пише е вярно, говори доста зле за организторите.
Звучи детински.
Надявам се да чуя и другата страна.
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Мога да потвърдя истинността на написаното от Стеник (в частта от комуникацията с мен). Много ми се искаше да има възможно повече лектори на конференцията ... но за съжаление има и други фактори.

Трудно е и да се угоди на всички - пример http://3dwebdesign.org/forum/index.php?showtopic=673&st=0&p=2008&#entry2008

Наистина не знам как да подбираме лекторите. Лично аз искам всички добре позиционирани по важните фрази от бранша да могат да споделят знания и опит, но личните взаимоотношения напоследък май започнаха да вземат връх... http://3dwebdesign.org/forum/index.php?showtopic=689
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

azsym, организаторите не са длъжни, не са свързани с BWA или нещо подобно, за да козируват с отчети какво защо как са или не са направили, приели или организирали.

И много ясно, че се става лектор и за реклама.
Да твърдят обратното е неразумно.

Иво, според тях това не са сателити...
 
Последно редактирано:
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

@oggin благодаря за реакцията. Ще се радвам и другия организатор от Averank да си каже мнението.

А отнсоно това, че ползваме външен оптимизатор: откакто сме създадени ние си оптимизираме сайтове, като от време на време ползваме услугите на И.С. и Е.Я., които така или иначе в даден период са били служители на Stenik.
Но пък за сметка на това - скоро ще започнем да позлваме външен SEO специалист.

А относно оценката ми за 3D (и други фирми) с 1 звезда - естествено, че ще я дам, като не ми харесват грам нещата, които правят. Защо винаги трябва да гледате негативните вотове, а не видите на кой съм дал по 4 звезди.
 
Последно редактирано:
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

azsym, организаторите не са длъжни, не са свързани с BWA или нещо подобно, за да козируват с отчети какво защо как са или не са направили, приели или организирали.

И много ясно, че се става лектор и за реклама.
Да твърдят обратното е неразумно.

Иво, според тях това не са сателити...

естествено, че не са.
но когато ги обвиняват в непрофесионалност пряко, това говори зле за тях на бъдещите им клиенти.
Поне за мен е така, което по никой начин не означава, че ще избера стеник ако имам нужда от СЕО/УД и тн.
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

А относно оценката ми за 3D (и други фирми) с 1 звезда - естествено, че ще я дам, като не ми харесват грам нещата, които правят. Защо винаги трябва да гледате негативните вотове, а не видите на кой съм дал по 4 звезди.
Тук е разликата между махленския търговец и голямата фирма. Да си чул шефа на Кока Кола, да казва, че Дерби има кофти вкус?
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Да си чул шефа на Кока Кола, да казва, че Дерби има кофти вкус?

точно това имам и аз предвид ...
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Той обикновено говори лошо само за Пепси.:D
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Прекалено са малки, както пазара, така и сцената в България, за да се правят такива лицемерни игри, с цел собствена облага, а не развитие на уеб бранша, обучение на млади специалисти и образоване на клиентите.
А Вие какво правите в момента ?

Сателитен е сайта от рода на http://www.изработка-на-уеб-сайт.com и подобни щуротии, копиращи смисъла на основния сайт и наблъскани с огромно количество съдържание, не съдържащо смисъл, единствено с цел линкване към основния сайт и пренасочване на трафик и запитвания.
Това е цитат от блога Ви. Научете какво значи сателитен сайт и после кандидатствайте за лектори :) Защото сателитни са не само безсмислените по съдържание сайтове. На български може да минава номера с безсмислени неща, но тръгни да оптимизираш за англоезичния пазар да видим дали ще постигнеш нещо :)
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Темите, желани от Стеник, в голяма степен бяха засегнати и по тях беше говорено на предишната SEO конференция 2010:

" SEO и Usability

Презентацията ще засегне основните моменти пред които е изправен един уеб сайт, когато трябва да бъде добре оптимизиран за търсачките и в същото време да е полезен за потребителите. Взаимовръзката SEO – Usability за един успешен уеб сайт и как да се възползваме максимално от възможностите и. Ще се наблегне на добрите практики и методи на съчетаването на тези фактори, както и ще бъдат разгледани примери за тях. В презентацията ще се дадат отговори на въпроса защо SEO и Usability трябва да вървят ръка за ръка в името на успешният проект и кога да започнем с оптимизацията за търсачките – преди или след тестовете за ползваемост."


а също и в част от дискусиите след лекциите.

На новата SEO конференция също има теми, които покриват тези въпроси.
Оранизаторите са преценили, че не е необходимо да има дублиране или преповтаряне на материали.
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Организаторите на SEO конференцията показаха, че подкрепят хора, които работят, развиват се и имат резултати в областта на SEO-то. Няма значение дали се занимаваш от 5 години или 5 месеца, щом имаш успехи и резултати и имаш какво да кажеш - можеш да бъдеш лектор.
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

Ехеее, какво става бе хора!? Какви са тези меренки, какви са тез лагери, конкуренция, доказвания колко сме.. и привличане на вниманието. Май баницата взе да намалява и се поизнервиха играчите. Спокойно, от тук насетне само по-зле могат да станат :)
 
Re: Стеник нещо са пили много кафе май ....

г-н Чорбанов, след като твърдите, че нямате безсмислени сателитки - това какво трябва да е http://xn-----6kcaabbl2e5aftnvr.tumblr.com/ ?

Нека погледнем субтайтъла къде ни праща :D
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе