SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

създаване на социалки

MUTI

New member
Здравейте,
предлагам всеки уеб мастер, СЕО и етц специалисти да пуснат по една социалка. Хем собствениците ще си я пуснат на желаната от тях тематика хем ще има полза и за останалите. От социалките, който ги има 1/3 са тематични и не позволяват друго съдържание освен по темата си (хем имат категория Други) другата 1/3 или нещо са забозали или куцат с двата крака.
 
Re: създаване на социалки

Здравейте,
предлагам всеки уеб мастер, СЕО и етц специалисти да пуснат по една социалка. Хем собствениците ще си я пуснат на желаната от тях тематика хем ще има полза и за останалите. От социалките, който ги има 1/3 са тематични и не позволяват друго съдържание освен по темата си (хем имат категория Други) другата 1/3 или нещо са забозали или куцат с двата крака.
Добра идея! Да разпределим тематиките тогава ;)
 
Re: създаване на социалки

М/у другото, скоро приключихме една такава социална мрежа за клиент. Може да я видите тук: spodeli.biz. (Дава реален линк и категориите са на събдомейни.)

До колкото знам от самия клиент, не е за ден или 2. Ще си я поддържа и е доста адаптивен към градивни критики и съвети.
 
Последно редактирано:
Re: създаване на социалки

идеята е добра но да не стане така, че да се пуснат за по няколко месеца (или до като изтече хоста/домейна) и след това се зареждат ?
защото линковете отиват на вятъра...
 
Re: създаване на социалки

М/у другото, скоро приключихме една такава социална мрежа за клиент. Може да я видите тук: spodeli.biz. (Дава реален линк и категориите са на събдомейни.)

До колкото знам от самия клиент, не е за ден или 2. Ще си я поддържа е доста адаптивен към градивни критики и съвети.

Колко струва това нещо?
 
Re: създаване на социалки

Аз ще пусна на спортна тематика и на обща. Замислил съм и една по-голяма идея даже съм си я платил ама няма време за нея. Идеята е тук нещата, който пускам не ги спирам, може да нямам време да ги развия бързо, но поне ще работят.
 
Re: създаване на социалки

Аз подготвям мрежа от социалки (около 20 на брой) където ще се поства във всички през един контролен панел. Подкатегориите ще са на събдомейни, сайтовете ще са разположени на различни хостинги и доста други екстри. ;D
 
Re: създаване на социалки

Извинявам се за тъпия въпрос, но каква е далаверата от амнайсе социалки, на които никой няма да обръща СЕО внимание?
Айде аз ще пусна една за автомобилен тунинг или пластмасови изделия и колко от вас ще събмитват по темата?
Или една на обща тематика, която ще си остане с ПР 0 и един линк (от този форум)
 
Re: създаване на социалки

аз имам няколко пуснати, но заради спама там поствам само аз. ако има разбирателство да не се пускат глупости мога да добавя/активирам и други потребители.
едната е pr1 другата е pr2 и имам една стара без pr
 
Re: създаване на социалки

Pligg, Drigg(Drupal) или hotarucms не ви ли вършат работа. Аз съм на Pligg с моите 2-те.
 
Re: създаване на социалки

Ето още една нова от мен. http://bgtopsport.com/ На спортна тематика е ама в категория Други може да си спамите на воля.

Офф топик.

Малко е тъпо някой да твърди, че е него дизайн темата на сайта.

Справка - HotaruFiltr
 
Re: създаване на социалки

Не виждам да пише Дизайн от: или Изработено от: това си е рекламен линк. Ти като имаш рекламен линк да кажем "Сео услуги" примерно значи ли че ти правиш сео услуги. Това хотару даже не съм го пускал и аз а си го купих за някой друг $ :)
 
Re: създаване на социалки

Ето една, която инсталирах преди време, но не съм я пипал повече - http://www.zootsa.com/
Ако започне да се ползва ще ѝ пусна малко линкчета.
 

Горе