Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Firefox 11 с нови екстри :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Firefox 11 с нови екстри :)

Минахте ли на ФФ 11? Има някаква много луда екстра. Освен, че като гледам вече няма да е нужен firebug, има един брутален 3D изглед на сайта, който сте отворили. Давате десен бутон в сайта и после изследване на елемент. След това долу дясно цъквате 3D и шоуто започва . Изглежда много интересно, но дали ще е полезно за нещо още не съм сигурен.

Последна редакция от scoobydoo; 19-03-2012, 08:51 PM.

Re: Firefox 11 с нови екстри

Честно казано забравих за Firefox откакто използвам Chrome !

Коментар

За: Firefox 11 с нови екстри

Оня ден реших да инсталирам най-новата версия и да видя как ще се държи, погледнах сега и при мен няма този бутон "3D" - трябва ли разширение или какво?

Коментар

Много по добре се държи от 10 поне за сега. Не ядя толкова много памет.

Коментар

Първоначално публикувано от Странникът View Post
          Оня ден реших да инсталирам най-новата версия и да видя как ще се държи, погледнах сега и при мен няма този бутон "3D" - трябва ли разширение или какво?
          Не, това си е без разширение. Виж: Firefox Adds New Developer Tools and Add-on Sync | The Mozilla Blog

Коментар

Уха добре са го направили, бързо е и удобно. Ако сложат козолата, нет и скриптс табовете от firebug ще е доста добре. С 3D-то по-лесно се избират елементите, поне на пръв поглед.

Коментар

Това 3D сигурно харчи всички ресурси на компютъра. Несъвместимостта на приложенията и бавното зареждане на страници ми е основния проблем с този браузер. Затова си ползвам Opera.

Коментар

С това 3д направо може да се разровиш буквално в сайта и кода . То може да се включи и html режима едновременно и като се избере елемент от 3д-то да се показва кода. Доста яко .

Коментар

Първоначално публикувано от scoobydoo View Post
                  Не, това си е без разширение. Виж: Firefox Adds New Developer Tools and Add-on Sync | The Mozilla Blog
                  Мерси за видеото, изгледах го, порових се още малко и не откривам такава опция. Просто липсва при мен! Дали е проблем, че ФФ-11 ми е на български?
                  Ако няма никакви добавки а това си е включено в стандартния пакет, не ми остава нищо друго, освен да го изтрия и наново да го инсталирам, надявайки се, при инсталацията нещо да се е объркало.

Коментар

И аз нямам 3Д, а ми е на английски ФФ, така че не е от това.

Коментар

Намерих това за 3д-то:
                      that the 3D button is only visible on computers/OSes that are WebGL compatible.

тоест, не се вижда, ако не сме WebGL съвместими. Обаче някои хора май не го виждат въпреки това.

Коментар

Дори не знам какво е webgl . Аз съм с Win 7 и го имам. Не знаех, че има някакво изискване.

Коментар

И при мен си работи 3Д, но ми крашва по 2-пъти на ден.

Коментар

И аз съм фен на Chrome, Мозилата не е това което беше преди, Операта е даже по добра, а ако искате да пробвате един наистина бърз браузер вижте comodo dragon

Коментар

Изчакайте...
                            X