SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Firefox 11 с нови екстри :)

scoobydoo

Know you can!
Минахте ли на ФФ 11? Има някаква много луда екстра. Освен, че като гледам вече няма да е нужен firebug, има един брутален 3D изглед на сайта, който сте отворили. Давате десен бутон в сайта и после изследване на елемент. След това долу дясно цъквате 3D и шоуто започва :D. Изглежда много интересно, но дали ще е полезно за нещо още не съм сигурен.

ycaj9.png
 
Последно редактирано:
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

Оня ден реших да инсталирам най-новата версия и да видя как ще се държи, погледнах сега и при мен няма този бутон "3D" - трябва ли разширение или какво?
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

Оня ден реших да инсталирам най-новата версия и да видя как ще се държи, погледнах сега и при мен няма този бутон "3D" - трябва ли разширение или какво?

Не, това си е без разширение. Виж: Firefox Adds New Developer Tools and Add-on Sync | The Mozilla Blog
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

Уха добре са го направили, бързо е и удобно. Ако сложат козолата, нет и скриптс табовете от firebug ще е доста добре. С 3D-то по-лесно се избират елементите, поне на пръв поглед.
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

Това 3D сигурно харчи всички ресурси на компютъра. Несъвместимостта на приложенията и бавното зареждане на страници ми е основния проблем с този браузер. Затова си ползвам Opera.
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

С това 3д направо може да се разровиш буквално в сайта и кода :). То може да се включи и html режима едновременно и като се избере елемент от 3д-то да се показва кода. Доста яко :).
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

Не, това си е без разширение. Виж: Firefox Adds New Developer Tools and Add-on Sync | The Mozilla Blog

Мерси за видеото, изгледах го, порових се още малко и не откривам такава опция. Просто липсва при мен! Дали е проблем, че ФФ-11 ми е на български?
Ако няма никакви добавки а това си е включено в стандартния пакет, не ми остава нищо друго, освен да го изтрия и наново да го инсталирам, надявайки се, при инсталацията нещо да се е объркало.
 
Re: Firefox 11 с нови екстри :)

Намерих това за 3д-то:
that the 3D button is only visible on computers/OSes that are WebGL compatible.

тоест, не се вижда, ако не сме WebGL съвместими. Обаче някои хора май не го виждат въпреки това. :confused:
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

И при мен си работи 3Д, но ми крашва по 2-пъти на ден.
 
За: Firefox 11 с нови екстри :)

За: Firefox 11 с нови екстри :)

И аз съм фен на Chrome, Мозилата не е това което беше преди, Операта е даже по добра, а ако искате да пробвате един наистина бърз браузер вижте comodo dragon
 

Горе