SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

5.5 по Рихтер...

Nettrio

New member
Бях на бар, уж не пих, а по едно време се почувствах като пиян, всичко се залюля...
По това което чета май е било 5,5 по Рихтер, доста силно ни разтресе в Пловдив. Май се е усетило в цялата страна?
 
Re: 5.5 по Рихтер...

На 7-мия етаж съм, почти всички мебели се разместиха. Един шкаф падна. Изпопадаха ми нещата от рафтовете. Единия телевизор висеше на кабела си, за малко да падне.

Но сме добре слава богу.

Отвън няколко катастрофи от паникьосани жени. Една успя с една маневра да удари две коли. Тъжна гледка сме. На къде ли са тръгнали???
 
За: Re: 5.5 по Рихтер...

За: Re: 5.5 по Рихтер...

Отвън няколко катастрофи от паникьосани жени. Една успя с една маневра да удари две коли. Тъжна гледка сме. На къде ли са тръгнали???
!!!


Дано всичко е наред и да не обажда пак,
 
Re: 5.5 по Рихтер...

Социализирахме се с комшиите :) по България задръстване като в час пик
 
За: 5.5 по Рихтер...

За: 5.5 по Рихтер...

По последни данни е между 5.7 и 5.9.
Вие софиянци и региона вече се аклиматизирахте за декември 2012 за края на св..., а то било в края на тази година.
 
За: 5.5 по Рихтер...

За: 5.5 по Рихтер...

А в западния край на Перник 8-а степен ...
 
Re: 5.5 по Рихтер...

Само един строшен лампион в офиса, а изглежда като след бомбардировка :)
 
За: 5.5 по Рихтер...

За: 5.5 по Рихтер...

На 9 етаж съм в центъра на София. Люлееше яко на първия трус, отклонението беше може би над 20 см, но нищо не падна и не се счупи. Само се поотвориха вратите на разни шкафове. По време на земетресението в Стражица беше далеч по-страшно.
 
За: 5.5 по Рихтер...

За: 5.5 по Рихтер...

Спокойно хора тия земетресения, бури, градушки са само трейлър. Премиерата е през декември! :D
 
Re: 5.5 по Рихтер...

Според мен и до тийзър не докара...слабо, слабо...
 
За: 5.5 по Рихтер...

За: 5.5 по Рихтер...

Е виж сега зависи къде си бил. Виж на черните братя в Перник лошо им е станало от това слабо представяне :)
 

Горе