SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

Lilacor

SEO addict
Здравейте,

Публикувам тази тема, за да й се даде възможно по-голяма гласност и да предпазим колкото се може повече хора от една потенциална нагла измама, каквато извършват собствениците на сайта за онлайн парфюми outlet-zonе.net. Ето малък откъс от съобщението на жертвите на измамата, а именно оригиналният сайт outlet-zona.com:

"Във връзка с качеството на продуктите, информацията и всякакъв друг материал, предоставени от онлайн магазинът ни Парфюми | Зона за маркови парфюми онлайн , се обръщаме към Вас - нашите потенциални, настоящи или бъдещи клиенти и ви уверяваме, че www.outlet-zonе.net може да бъде квалифициран като дублиращ, създаващ лоша репутация и фирмено име на нашият и целящ да привлича нашите клиенти, да предлага продукти (парфюми) с по-ниско качество от това, което ние предлагаме, да проявява некоректно отношение към клиентите си и некомпенсация при сигнал за нарушение.
Отново заявяваме, ние не носим отговорност при направени поръчки от този сайт."


Ще се радвам да помогнете за разпространението на това съобщение, за да попречим на тези мошеници да лъжат потребителите и да съсипват доброто име на един утвърден и авторитетен сайт за парфюми, какъвто е outlet-zona.com.

Официалното изявление на собствениците на оригиналния сайт outlet-zona.com по темата: http://tinyurl.com/p9twm29
 
Последно редактирано от модератор:
За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

Ще се радвам да помогнете за разпространението на това съобщение, за да попречим на тези мошеници да лъжат потребителите и да съсипват доброто име на един утвърден и авторитетен сайт за парфюми, какъвто е outlet-zona.com.
По този случай си им пуснал два линка... Така се прави анти-реклама. Браво! :clap:
 
За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

1. Към останалите колеги - просто ви мързи да си го напишете в adress bar-a - затова така се получава.
Нали съм добра душа - outlet-zone.net
2. Lilacor - в .COM-а не продават ли също ментета, ама с 5-10 лева по-скъпи?
 
Re: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

прав е Poltargaista

и в двата май не са оригинални :)

Цена: 73,00 лв.

Специална Цена: 30,00 лв.
 
За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

и мен ей това много ме съмнява
от .ком
Цена: 94,00 лв.

Специална Цена: 32,00 лв.

от .нет
Май продават едно и също, само надценката различна
Цена: 64.00 лв.
с ДДС: 25.00 лв.

И двата няма фирма, няма нищо. Частно лице продава по GSM


Та да добавя още малко ... Какво значи петни името?
Домейна е леко различен - запазена марка да има Аутлет Зона?
Дизайна е различен. Подобен да ... ама не е дубликат
Дори не виждам кое е копирано. Картинките ли са? Такива, които са достъпни за всички? Текста е различен...
В случая ми прилича на обикновено конкурентно плюене. А на вас?
 
Последно редактирано:
За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

Относно споменатият сайт имам отношение и аз преди месец го изкарах на първа страница но собственикът му около 20 годишно момче напълно анонимен измамник не плати нищо сега следва да поработя малко за да изчезне въпросния домейн от google . :) С две думи сайта продава ментета а собственикът му е анонимен измамник.
 
Последно редактирано:
За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

За: Внимание! Не купувайте парфюми от www.outlet-zonе.net!

Случайно попаднах на темата и коментарите ме провокираха да се регистрирам.

Та на темата,

1-во, регистрацията на първия сайт (.ком) е от 2007 и е до 2014
2-ро, на .Нет е от тази година и е за 1 год. (човек със сериозни намерения няма да регистрира домейн само за 1 год.!!!)

т.е. или първият продава ментета от години или вторият е някой които е работил в .ком и сега иска да придърпа клиентелата.

и 3-то... що си давате пари за ментаци като можете да си ги поръчате от западна Европа?!
Има разпродажби на стока и можете да си намерите много изгодни неща, при това ще сте сигурни, че са оригинални. Последните парфюми които си бях купил са от Шотландия и сега си поръчах отново по интернето от там.

Така че се пазете от ментетата в България.

К'ви са тези намаления от 70 на 30 не знам, а има и сайтове в които се продават парф'ми и по 20 лева... "ОРИГИНАЛНИ" :wink:

Между другото, има сайтове където продават (според мен) оригинални парфюми... беше ROMA UOMO na Laura Biagiotti za 60 кинта и не можах да го различа от оригинала (закупен от Шотландия). Трайността и уханието бяха абсолютно същите... или просто ментето е било толкова добро, че съм се заблудил :confused:



А, сега де...?!?
 
Последно редактирано:

Горе